آخرین آمار تلفات سیل در 5 استان + طارمی در جمع قربانیان ستاره داوری ایران! – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان امدادو نجات هلال احمر گفت: 13 هموطن به علت وقوع سیل در 5 استان تاکنون جان خود را از دست داده اند
سلیمی افزود :در این مدت 42 نفر هم از مناطق در معرض خطر به مناطق امن منتقل شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اعلام اینکه 13 نفر در جریان این سیل جان خود را از دست داده اند، تاکید کرد: همچنان 4 نفر در شهرستان کلات و یک نفر در علی آباد گلستان مفقود هستند.

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان امدادو نجات هلال احمر گفت: 13 هموطن به علت وقوع سیل در 5 استان تاکنون جان خود را از دست داده اند.

سیلمرتضی سلیمی اظهار داشت: از روز 19 تا 23 مرداد در 6 استان گلستان، گیلان،هرمزگان،سمنان، خراسان شمالی و رضوی شاهد وقوع سیل و آبگرفتگی معابر بودیم.بر اثر بارش های اخیر،46 شهر و روستا دچار سیل شدند.

وی ادامه داد: امدادگران هلال احمر به 2900 نفر امداد رسانی کردند و 307 نفر اسکان اضطراری یافتند.

——————-
ورزش سه: مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در دیدار با نفت تهران با دو گل یک شب رویایی برای خود و هواداران تیمش ساخت، البته تنها نمره منفی او در این بازی کارت زرد غیر فنی اش بود
مهدی طارمی در دقیقه 78 مانع از شروع بازی توسط بازیکنان نفت شد تا یک کارت زرد را از داور مقتدر بازی دریافت کند، مهاجم بوشهری پرسپولیس که به شدت از عمل خود پشیمان بود سعی کرد تا علیرضا فغانی را مجاب کند تا به او کارت زرد نشان ندهد اما فغانی که به جرات اکنون بهترین داور آسیاست، تردیدی در این عمل پیدا نکرد تا طارمی هم به خیل ستاره هایی بپیوندد که این داور به آنها کارت داده است.

ورزش سه: مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در دیدار با نفت تهران با دو گل یک شب رویایی برای خود و هواداران تیمش ساخت، البته تنها نمره منفی او در این بازی کارت زرد غیر فنی اش بود.
احتمال دارد علیرضا فغانی پیش از سفر به ژاپن در هفته چهارم یک دیدار دیگر از لیگ برتر را قضاوت کند تا با دو قضاوت در لیگ برتر، سفر برای قضاوت دو دیدار مهم را آغاز کند.

فغانی روز سی و یکم مردادماه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ژاپن دیدار تیم‌های شانگهای ژاپن و گوانگژوی چین را قضاوت خواهد کرد و بعد از 9 روز در همین کشور داوری دیدار حساس ژاپن و استرالیا، در مقدماتی جام جهانی را عهده‌دار خواهد بود که به نظر می‌رسد با شرایط و آمادگی خوبی در این بازی‌ها حضور پیدا می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *