مسائل ایمنی در خط 8 مترو، پیش پا افتاده نیست + «سیمین صداقت» درگذشت – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خواستار رفع مسائل عدم ایمنی خط 8 مترو در کوتاه‌ترین مدت شد.

 رحمت‌الله حافظی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود عنوان کرد: کمتر از 1
 رحمت‌الله حافظی صبح امروز در جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود عنوان کرد: کمتر از 1.5 ماه تا آغاز سال تحصیلی باقی مانده است و بهتر است رییس پلیس جدید پایتخت نسبت به برنامه‌ریزی‌های مختلف در راستای سهولت تردد در سطح شهر اقدام کند.

خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خواستار رفع مسائل عدم ایمنی خط 8 مترو در کوتاه‌ترین مدت شد.
رییس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با بیان اینکه فاصله اتوبان تا مترو در برخی مواقع تنها چند متر است که با یک فنس جدا شده است، گفت: نباید مسائل ایمنی خطوط مترو بویژه خط 8 مترو پیش پا افتاده تصور شود و باید در کمترین زمان ممکن این نواقص حل شود.

وی گفت: خط مترو فرودگاه امام خمینی (ره) یک اقدام با ارزش است اما حفظ جان مردم مهم است که به واسطه تمهیدات ویژه در معاونت حمل و نقل نتوانستم گزارش‌های تخصصی در این زمینه را به دست بیاورم.

——————-
خبرگزاری مهر: سیمین صداقت گوینده پیشکسوت خبر رادیو امروز صبح ۱۹ مردادماه پس از تحمل یک دوره بیماری در بیمارستان خاتم الانبیا درگذشت
خبرگزاری مهر: سیمین صداقت گوینده پیشکسوت خبر رادیو امروز صبح ۱۹ مردادماه پس از تحمل یک دوره بیماری در بیمارستان خاتم الانبیا درگذشت.
بابک زاهدی ناظر پخش اخبار سیما درباره این گوینده پیشکسوت گفت: صداقت حدود سه ماه بود که به دلیل سرطان لوزالمعده در بیمارستان بستری بود و بامداد امروز ۱۹ مردادماه ساعت سه و نیم صبح بر اثر سرطان درگذشت.

«سیمین صداقت» درگذشت 

وی با اشاره به فراموش شدن صداهای ماندگار توسط سازمان صداوسیما عنوان کرد: این گوینده پیشکسوت که سه دهه در رادیو کار کرده است در سال ۸۸ بازنشست شد اما اگر صدا و یا تصویر ماندگاری بازنشست می شود ما باید او را فراموش کنیم؟
سیمین صداقت بیش از سه دهه فعالیت کرد و بامداد امروز در سن ۶۶ سالگی درگذشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *