بهرام رادان و محسن کیایی در «چهار راه استانبول» + مخالفت لوکا با جذب مدافع خارجی در گسترش – افزایش لایک اینستا

وب سایت آی سینما: بعد از فروریختن ساختمان پلاسکو در زمستان سال گذشته، مصطفی کیایی کارگردان فیلم «بارکد» از ساخت فیلمی درباره این اتفاق تلخ خبر داد
وب سایت آی سینما: بعد از فروریختن ساختمان پلاسکو در زمستان سال گذشته، مصطفی کیایی کارگردان فیلم «بارکد» از ساخت فیلمی درباره این اتفاق تلخ خبر داد. او که پیش‌تر اعلام کرده بود، نام این فیلم سینمایی «پلاسکو» خواهد بود، با تغییر نام آن به «چهار راه استانبول» پیش تولید آن را آغاز کرد. تاکنون حضور بهرام رادان و محسن کیایی به عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی قطعی شده است.

بهرام رادان و محسن کیایی در «چهارراه استانبول»

مصطفی کیایی که تاکنون فیلم‌های «بعد از ظهر سگی سگی»، «ضد گلوله»، «خط ویژه»، «عصر یخبندان» و «بارکد» را جلوی دوربین برده است، قصد دارد ششمین فیلم خود را با موضوع اتفاقات ساختمان پلاسکو بسازد.
پیش از این فیلم‌های مصطفی کیایی از جمله «خط ویژه»، «عصر یخبندان» و «بارکد» توانسته بودند با استقبال مخاطبان روبرو شوند. «چهاراه استانبول» به احتمال زیاد در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش درخواهد آمد و کیایی پس از یک سال غیبت، امسال با «چهارراه استانبول» به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خواهد آمد.

مصطفی کیایی که از اواخر سال گذشته نگارش فیلمنامه‌ای با نام «پلاسکو» را شروع کرده بود، با تغییر نام آن، پیش تولید این فیلم را‌ آغاز کرده است. تاکنون حضور بهرام رادان و محسن کیایی در فیلم «چهارراه استانبول» قطعی شده است و در روزهای آینده قرار است بازیگران جدیدی به این پروژه اضافه شوند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: تیم گسترش فولاد پس از هفته نخست لیگ برتر به دنبال جذب یک مدافع است، اما هنوز نتوانسته گزینه مدنظر خود را پیدا کند
لوکا حتی برای اثبات حرف خود، تیم صنعت نفت آبادان را مثال زده که دو بازیکن برزیلی و یک بازی عراقی دارد که هر سه بازیکن علاوه بر زبان اصلی‌شان، به زبان فارسی هم مسلط هستند.

گسترش فولاد سهمیه سه بازیکن خارجی خود را پر کرده و در حال حاضر فقط می‌تواند یک بازیکن آسیایی به خدمت بگیرد که این سهمیه برای جذب مهاجم استفاده می‌شود و مدافع جدید تبریزی‌ها ایرانی خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: تیم گسترش فولاد پس از هفته نخست لیگ برتر به دنبال جذب یک مدافع است، اما هنوز نتوانسته گزینه مدنظر خود را پیدا کند.
مسئولان باشگاه گسترش فولاد یک مدافع آسیایی را در نظر گرفته بودند، اما لوکا بوناچیچ با جذب او مخالفت کرد. دلیل مخالفت سرمربی گسترش فولاد با جذب مدافع آسیایی هم عدم هماهنگی کلامی میان بازیکن تدافعی تیمش بود. لوکا می‌گوید که او یک مدافع صرب به نام زارکویچ و یک هافبک دفاعی گرجستانی به نام کاخا کاکاشویلی دارد. اگر قرار باشد یک مدافع آسیایی نیز به جمع آنها اضافه شود، عملاً امکان برقراری ارتباط کلامی میان خط دفاعی تیمش از بین می‌رود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *