بالوتلی و اسنایدر به دیدار برابر ناپولی نمی‌رسند + گواردیولا: باید از نظر هجومی قوی‌تر شویم – افزایش لایک اینستا

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، نیس فصل قبل در رقابت‌های لیگ فرانسه توانست عنوان شگفتی‌ساز را به خود اختصاص دهد و در رده سوم جدول رده‌بندی جای گیرد
فاور گفت‌: بالوتلی مصدوم است و به این دیدار حساس نمی‌رسد و درباره اسنایدر هم باید بگویم که او فعلا در شرایط بدنی خوبی به سر نمی‌برد و تنها یک دو جلسه است که با ما تمرین کرده است.

سرمربی نیس قبل از این دیدار حساس از غیبت دو بازیکن سرشناس و تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ تاثیر گذار تیمش سخن به میان آورد.

نیس برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا کار سختی پیش رو دارد و باید از سد ناپولی ایتالیا بگذرد.

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، نیس فصل قبل در رقابت‌های لیگ فرانسه توانست عنوان شگفتی‌ساز را به خود اختصاص دهد و در رده سوم جدول رده‌بندی جای گیرد.
نیس فصل جدید لیگ فرانسه را ناامید کننده شروع کرده و در هر دو دیدار خود تن به شکست داده است.

——————-
ایسنا: تعمیر لپ تاپ ‌به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی دیشب (شنبه) در ادامه هفته‌ نخست لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم تازه صعود کرده برایتون رفت و موفق شد با دو گل این تیم را شکست دهد تا سه امتیاز هفته‌ نخست را به جیب بزند
ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی دیشب (شنبه) در ادامه هفته‌ نخست لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم تازه صعود کرده برایتون رفت و موفق شد با دو گل این تیم را شکست دهد تا سه امتیاز تعمیر گوشی هفته‌ نخست را به جیب بزند.
پپ گواردیولا بعد از پایان مسابقه، گفت‌: قبل از این که سرخیو بتواند گل اول را به ثمر برساند شانس‌های زیادی برای گلزنی خلق کردیم ولی نتوانستیم از این شانس‌ها بهره‌ای بگیریم چون تیم حریف با ۱۰ بازیکن مشغول دفاع کردن بود. در این طور بازی‌ها زدن گل نخست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بعد از این که آگوئرو توانست گلزنی کند کار ما تا حد زیادی راحت شد و خوشبختانه اپل سنتر به گل دوم هم دست یافتیم تا با پیروزی زمین بازی را ترک کنیم. برایتون تیم قابل احترامی است که با تمام داشته‌هایش جنگید و امیدوار بود که از ما در این بازی امتیاز بگیرد.

سرمربی اسپانیایی ادامه‌ داد: خوشبختانه تیمم به ثبات خوبی دست پیدا کرده ولی باز هم باید بهتر از این شویم. از بازیکنانم خواسته‌ام که در فاز هجومی فوتبال بهتری را به نمایش بگذارند تا در بازی‌های بعدی این طور به مشکل بر آموزش تعمیرات موبایل رایگان نخوریم. متاسفانه در این بازی خیلی آرام حمله می‌کردیم در حالی که باید جور دیگر در زمین رفتار می‌کردیم. امسال کار سختی را پیش رو داریم چون باید با تیم‌های با کیفیت بازی کنیم و نیاز است که کیفیت تیمی ما نیز به مراتب بهتر از این شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *