درخشان: به جوان‌ها بیشتر بازی می‌دهم – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری میزان: حمید درخشان با اشاره به دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ برتر که با شکست دو بر یک نفت همراه بود اظهار داشت: ما بازی بدی انجام ندادیم اما متاسفانه در دقایق پایانی از نفرات کافی برخوردار نبودیم که بتوانیم بازی را نگه داریم و یا حتی به برتری برسیم
وی درخصوص گلزنی حامد آقایی در اولین بازی لیگ برای نفت و بازی دادن این بازیکن در پست دفاع که پست غیرتخصصی بود بلیط هواپیمایی اظهار داشت: از  عملکرد این بازیکن رضایت کامل دارم و این موضوع نوید این را می‌دهد که نسل جدیدی در راه است. در بازی‌های آینده هم مطمئنا به این بازیکنان جوان بازی بیشتری می‌دهم و امیدوارم بتوانند خودشان را نشان بدهند.

خبرگزاری میزان: حمید درخشان با اشاره به دیدار تیمش برابر تراکتورسازی در هفته چهارم لیگ برتر که با شکست دو بر یک نفت همراه بود اظهار داشت: ما بازی بدی انجام ندادیم اما متاسفانه تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ در دقایق پایانی از نفرات کافی برخوردار نبودیم که بتوانیم بازی را نگه داریم و یا حتی به برتری برسیم. در دقیقه‌ای هم داور به نفع تیم حریف خطای پنالتی اعلام کرد که واقعاً وقتی برای جبران نبود اما در مجموع می‌توانستیم در این بازی شکست نخوریم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد برنامه‌های این تیم عنوان کرد: برنامه‌های فشرده بدنسازی را در دستور کار داریم البته در حال حاضر در حال بررسی اپل سنتر شرایط هستیم تا ببینیم کجا می‌توانیم اردو را برگزار کنیم. برگزاری اردو داخلی یا خارجی به شرایط باشگاه بستگی دارد.

درخشان  در پایان در مورد دیدار هفته آتی تیمش مقابل سیاه جامگان تصریح کرد: سیاه‌جامگان تیمی است که امسال متحول شده و واقعاً فوتبال خوبی بازی می‌کنند اما ما هم با  برنامه‌های ویژه‌ای برای این بازی داریم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

درخشان در مورد اینکه قرار آموزش تعمیرات موبایل بود بعد از بازی با تراکتورسازی، مسئولان نفت درصدی از قرارداد بازیکنان را به آنها پرداخت کنند اضافه کرد: در هفته جاری باید این موضوع رخ دهد و منتظریم تا وعده مسئولان عملی شود.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید برای تقویت نقاط ضعف تیمش گفت: در حال بررسی گزینه‌ها هستیم تا بتوانیم بازیکنان مورد نظر‌مان را جذب کنیم. گزینه‌های مدنظر ما داخلی هستند اما اگر امکان جذب آنها نبود سراغ گزینه‌های تعمیر لپ تاپ ایسوس خارجی می‌رویم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *