شورش عثمان دمبله برای جدایی از دورتموند – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: عثمان دمبله، ستاره 20 ساله فرانسوی بروسیا دورتموند امروز صبح از حضور در تمرینات تیمش سرباز زد تا موجی از امیدواری در میان مدیران بارسا ایجاد شود
امروز حتی موندودپورتیوو و سپس رادیو راک 1 بارسلونا ادعا کردند که رئالی ها نیز به دنیال جذب دمبله هستند و با استفاده از دوستی بین میاتوویچ و مدیر برنامه های دمبله قصد دارند مانع پیوستن او به بارسا شوند.

\r\n\r\n
با این اوصاف به نظر بلیط هواپیما می رسد پرونده جدایی دمبله از دورتموند وارد فاز جدیدی شده و باید دید در روزهای آتی چه اتفاقی رخ خواهد داد.

\r\n
طبق ادعای لوپاریزین، بارسلونا تنها حاضر است 130 میلیون یورو برای جذب مبله به دورتموند بپردازد. دمبله روز گذشته در مراسم عکس تیمی دورتموند نیز گوشه گیر و عصبانی نشان می داد و حاضر نشد با هیچ یک از هم تیمی هایش حرف بزند.

\r\n\r\n
تیمی سه نفره از مدیران بارسا دو روز پیش در هتل شرایتون تعمیر لپ تاپ دوسلدورف با دورتموند وارد مذاکره شد اما گفت و گوی بین مدیران دو باشگاه نتیجه ای نداشت چرا که باشگاه آلمانی برای فروش ستاره فرانسوی خود رقمی نزدیک به 150 میلیون یورو طلب کرده است.

\r\n\r\n
در همین راستا ساعتی پیش خبر جالبی از آلمان رسید مبنی بر اینکه دمبله در تمرین صبح امروز دورتموند حاضر نشده است. پیتر بوش، سرمربی دورتموند ضمن تایید این خبر افزود که هرچه سعی کرده اند نتوانسته اند دلیل خرید بلیط هواپیما ماهان غیبت دمبله و اینکه او کجا حضور دارد را بهفمند. در بارسلونا از این اقدام دمبله به عنوان شورش او علیه باشگاه دورتمئوند تعبیر کرده اند.

\r\n\r\n
 دمبله هفته هاست که مورد توجه بارسلونا قرار دارد و به خصوص پس از جدایی غیرمنتظره نیمار، شدت علاقه بارسا به وی افزایش نیز یافته است.

\r\n\r\n
بارسلونا به هیچ عنوان قصد ندارد چنین رقمی را برای جذب دمبله هزینه کند؛ به خصوص وقتی بدانیم که این بازیکن سال تعمیرات 118 گذشته تنها با 15 میلیون یورو از رن به دورتموند پیوسته بود.

\r\n\r\n

شورش عثمان دمبله برای جدایی از دورتموند

\r\n\r\n

ورزش سه: عثمان دمبله، ستاره 20 ساله فرانسوی بروسیا دورتموند امروز صبح از حضور در تمرینات تیمش سرباز زد تا موجی از امیدواری در میان مدیران بارسا ایجاد شود.

\r\n\r\n
بسیاری تعمیر گوشی معتقدند که او از دست مسئولان دورتموند دلخور است چرا که با درخواست بالای شان سبب شده اند مسیر برای پیوستنش به بارسا ناهموار شود.

\r\n\r\n

شورش عثمان دمبله برای جدایی از دورتموند

\r\n\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *