وقوع زلزله 6.5 ریشتری در «سیچوآن» چین + نایب رئیسی اتحادیه تکواندوی آسیا برای پولادگر – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، مرکز لرزه نگاری چین از رخ دادن زلزله ۶.۵ ریشتری در استان «سیچوآن» این کشور خبر دادند
مرکز لرزه نگاری چین معتقد است زلزله مذکور در ۸ کیلومتری عمق زمین رخ داده است.

هنوز هیچ گزارشی از تعداد زخمی ها و کشته شدگان این حادثه منتشر نشده است.

بر اساس گزارش های رسیده این زلزله در ساعت ۲۱:۱۹ دقیقه به وقت محلی در منطقه جیوژایگو تبت و منطقه خودمختار کیانگ تعمیرات موبایل (که هر دو از توابع استان سیچوآنگ هستند) به وقوع پیوسته است.

گفتنی است استان سینچوآن از جمله استان های زلزله خیز چین است. پیشتر در سال ۲۰۰۸ نیز زلزله ای به قدرت ۸ ریشتر این استان را لرزاند که منجر به کشته شدن بیش از ۷۰ هزار تن از شهروندان این استان شده و میلیون ها نفر را بی خانمان کرد.

خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، مرکز لرزه نگاری چین از رخ دادن زلزله ۶.۵ ریشتری در استان «سیچوآن» تعمیرات گوشی این کشور خبر دادند.
——————-

خبرگزاری تسنیم: مجمع عمومی اتحادیه تکواندوی آسیا صبح امروز (پنجشنبه) با حضور رئیس و اعضای شورای ATU در هتل حیات تاشکند ازبکستان برگزار شد
با برگزاری این جلسه پرفسور کی سوک لی، رئیس اتحادیه تکواندوی آسیا احکام نواب رئیس و اعضای شورای اجرایی این اتحادیه را اهدا کرد که سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندوی ایران، برای دومین دوره متوالی و خرید بلیط هواپیما ماهان به مدت چهار سال به‌عنوان نایب رئیس اتحادیه تکواندوی آسیا منصوب شد.

همچنین با برگزاری جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندوی آسیا، گزارش مالی سال گذشته و بودجه سال جدید این اتحادیه ارائه و به تصویب رسید.

خبرگزاری تسنیم: مجمع عمومی اتحادیه تکواندوی آسیا صبح امروز (پنجشنبه) با حضور رئیس و اعضای شورای ATU در هتل حیات تاشکند ازبکستان برگزار شد.

در ادامه این جلسه با پخش فیلمی بلیط هواپیمایی کوتاه، گزارشی از برگزاری نخستین دوره پومسه جدید در کشورمان ارائه شد که مورد توجه اعضا قرار گرفت و توسط کی سوک لی با اهدای لوح تقدیر از زحمات سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندوی کشورمان تقدیر شد.

حکم نایب رئیسی اتحادیه تکواندوی آسیا برای پولادگر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *