دستگیری باند سارقان حرفه‌ای داخل خودرو + اوبامیانگ: شرایط دمبله دشوار است – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: رئیس کلانتری 156 افسریه از دستگیری باند چهار نفره سارقان حرفه‌ای داخل خودرو، و کشف مقادیری اجناس سرقتی از آنها، خبر داد
خبرگزاری فارس: رئیس کلانتری 156 افسریه از دستگیری باند چهار نفره سارقان حرفه‌ای داخل خودرو، و کشف مقادیری اجناس سرقتی از آنها، خبر داد.

سرهنگ ایرج ارسلانی در خصوص این خبر، گفت: عوامل دایره تجسس یکی از سارقان حرفه ای را حین سرقت داخل خودرو مشاهده خرید بلیط هواپیما که وی به محض مشاهده ماموران متواری و به محل پاتوق و مخفیگاه خود متواری شد.
وی افزود: با پایش های صورت گرفته در یک عملیات ضربتی متهم به همراه سه نفر سارق حرفه ای و سابقه دار دیگر که در این مخفیگاه بسر می بردند دستگیر شدند.

سرهنگ ارسلانی بیان داشت: از این سارقان تعداد 3 دستگاه ضبط و 5 دستگاه گوشی و یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک کشف و ضبط و سارقان جهت ادامه تحقیقات به پایگاه ششم آگاهی تعمیر گوشی تحویل داده شدند.

——————-

ورزش سه: مخالفت مدیران دورتموند با فروش دمبله به بارسلونا، باعث ناراحتی این مهاجم فرانسوی شد و غیبت او در تمرینات را به همراه داشت؛ اقدامی که با واکنش باشگاه دورتموند و محروم شدن او از حضور در تمرینات را موجب شد
به همین دلیل، این بازیکن در پیروزی 4-0 امروز دورتموند مقابل ریلانزینگن در جام حذفی حضور نداشت.

ورزش سه: مخالفت مدیران دورتموند آموزشگاه تعمیرات موبایل با فروش دمبله به بارسلونا، باعث ناراحتی این مهاجم فرانسوی شد و غیبت او در تمرینات را به همراه داشت؛ اقدامی که با واکنش باشگاه دورتموند و محروم شدن او از حضور در تمرینات را موجب شد.

اوبامیانگ که در این دیدار سه بار دروازه حریف را باز کرد، در مورد شرایط هم تیمی اش گفت:” باید ببینیم چه رخ می دهد. هر اتفاقی که قرار باشد بیفتد، در نهایت رخ می دهد. این شرایط دشوار است.”

 اوبامیانگ: شرایط دمبله دشوار است

اپل سنتر من از این پیروزی راضی هستم. ما دقیقا براساس برنامه عمل کردیم و کاری که باید انجام می دادیم، رسیدن به مرحله بعد بود. مطمئنا بازی فوق العاده ای ارائه ندادیم اما ما راضی هستیم.”

علی رغم زدن 4 گل، دورتموند در این دیدار نمایش چندان خوبی نداشت و اوبامیانگ هم تاکید تعمیرات گوشی کرد که مسئله مهم، کسب نتیجه بود.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *