پیام تشکر دیبالا از دل‌پیرو + قطاری در متروی لندن دچار حریق شد – افزایش لایک اینستا

طرفداری: الساندرو دل پیرو، پس از اعلام خبر رسمی شدن رسیدن شماره 10 به پائولو دیبالا، برای او آرزوی موفقیت کرد. دیبالا در پاسخ به دل پیرو گفت:

خیلی از تو ممنونم

طرفداری: الساندرو دل پیرو، پس از اعلام خبر رسمی شدن رسیدن شماره 10 به پائولو دیبالا، برای او آرزوی موفقیت کرد. دیبالا در پاسخ به دل پیرو گفت:

الساندرو دل پیرو چندی پیش دیبالا را به چالش ضربه آزاد دعوت کرده بود و تور هوایی قشم دیبالا هم جانلوییجی بوفون را به عنوان دروازه بان این چالش انتخاب کرده بود. 

خیلی از تو ممنونم. پوشیدن پیراهنت افتخار بزرگی است. اکنون چالش ضربه آزاد بین شماره 10 ها، خیلی جذاب تر خواهد بود. 

——————-
خبرگزاری ایرنا: تارنمای راشا تودی دقایقی پیش خبر داد که در پی آتش سوزی قطاری در یکی از ایستگاه های مترو لندن، فعالیت برخی خطوط به حالت تعلیق درآمده و پلیس و آتش نشانان مشغول بررسی تور اهواز لحظه آخری اوضاع هستند
آتش نشانی لندن اعلام کرده که در حال بررسی گزارش های مردمی در مورد دیده شدن دود در ایستگاه سیرک آکسفورد (Oxford Circus) است.

خبرگزاری ایرنا: تارنمای راشا تودی دقایقی پیش خبر داد که در پی آتش سوزی قطاری در یکی از ایستگاه های مترو لندن، فعالیت برخی خطوط به حالت تعلیق درآمده و پلیس و آتش نشانان مشغول بررسی اوضاع هستند.
یکی از مسافران مترو در شبکه های اجتماعی نوشت که یکی تور شیراز ارزان از قطارهای خط باکرلو (Backerloo) آتش گرفته است. تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که مسافران با پوشاندن صورت خود در حال خارج شدن از واگن های مملو از دود هستند.

برخی از شاهدان نیز با وحشتناک خواندن حادثه امروز خبر دادند که بوی پلاستیک سوخته در فضا پیچیده بود. هنوز اطلاعات بیشتری از علت این آتش سوزی و تلفات و خسارات احتمالی آن منتشر نشده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *