رقابت چهار فیلمساز ایرانی در جشنواره «اینکانترز» + واکنش عراق به حمله آمریکا به گردان «سیدالشهدا» – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: چهار فیلمساز ایرانی با سه فیلم کوتاه در بیست و سومین جشنواره «اینکانترز» انگلستان رقابت می‌کنند
 انیمیشن کوتاه «صورتی» به کارگردانی محبوبه محمدزکی و فیلم‌های کوتاه «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری و «سکوت» به کارگردانی فرنوش صمدی و علی عسگری در بیست و سومین جشنواره فیلم کوتاه و مستند «اینکانترز» انگلستان رقابت می‌کنند.

رقابت چهار فیلمساز ایرانی در جشنواره «اینکانترز»

این تور سیشل نوروز 97 جشنواره به عنوان یکی از جشنواره‌های مورد تایید آکادمی اسکار و همینطور یکی از مهم‌ترین جشنواره فیلم کوتاه در اروپا هر ساله با برگزاری بازار و برنامه‌های جنبی مختلف در شهر بریستول برگزار می‌شود.
فیلم‌های پرواز چارتر کوتاه «روتوش» و «سکوت» در حالی ادامه حضورهای بین‌المللی خود در این جشنواره را ادامه می‌دهند که انیمیشن کوتاه «صورتی» نخستین حضور بین‌المللی خود را در این جشنواره تجربه می‌کند.

خبرگزاری مهر: چهار فیلمساز ایرانی با سه فیلم کوتاه در بیست و سومین جشنواره «اینکانترز» انگلستان رقابت می‌کنند.
بیست و سومین جشنواره فیلم کوتاه و مستند «اینکانترز» در تاریخ تور اصفهان ارزان ۱۹ تا ۲۴ سپتامبر برابر با ۲۸ شهریور تا ۲ مهر برگزار خواهد شد.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از العهد، کمیسیون امور خارجه پارلمان عراق خواهان احضار سفیر آمریکا در این کشور و تسلیم یادداشت اعتراض به دلیل حمله نیروهای آمریکایی به گردانهای «سید الشهداء» وابسته به نیروهای حشد شعبی شد
«احمد المکصوصی» معاون دبیرکل گردان های سیدالشهداء گفته بود که صبح روز دوشنبه یکی قیمت تور سنگاپور از مواضع ما در سوریه در نزدیکی «التنف» مورد حمله توپخانه ای گسترده نیروهای آمریکایی قرار گرفت که در پی آن شماری از رزمندگان شهید و زخمی شدند.

خبرگزاری مهر: به نقل از العهد، کمیسیون امور خارجه پارلمان عراق خواهان احضار سفیر آمریکا در این کشور و تسلیم یادداشت اعتراض به دلیل حمله نیروهای آمریکایی به گردانهای «سید الشهداء» وابسته به نیروهای حشد شعبی شد.
در همین راستا، گردان های سیدالشهداء آموزشگاه تعمیرات موبایل اعلام کرد که این اقدام آمریکا بدون پاسخ نخواهد ماند و عواقب آن برعهده آمریکایی ها است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *