زمانی: نتیجه نگیریم، مربی درجه یک می‌آوریم – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: حسن زمانی، عضو هیات مدیره بعد از جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: جلسه بسیار مهمی را برگزار کرده و موضوعات مهمی در این نشست مطرح شد
زمانی تاکید کرد: جمع‌بندی ما در مورد کادر فنی به اینجا رسید که دو بازی دیگر به علیرضا منصوریان فرصت بدهیم تا بازی با پارس جم جنوبی منتظر نتایج جام حذفی و لیگ بمانیم.

وی افزود: ابتدا مصوب کردیم کمیته اقتصادی تور زمینی کیش تشکیل دهیم و سپس کمیته فنی که به زودی نفرات این کمیته معرفی خواهند شد. 

خبرگزاری فارس: حسن زمانی، عضو هیات مدیره بعد از جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران گفت: جلسه بسیار مهمی را برگزار کرده و موضوعات مهمی در این نشست مطرح شد. 

زمانی در پاسخ به این سؤال که در نبود قریب جلسات هیأت مدیره رسمی نیست، گفت: هیأت مدیره استقلال 5 نفر است اما حتی اگر 3 نفر از اعضا تور ارزان هند تشکیل جلسه بدهند با آن سه نفر می‌شود رای نهایی را صادر کرد.

وی تاکید کرد: بنده تابع نظر جمع و سایر اعضای هیأت مدیره بودم و مطمئن باشید اگر استقلال در این دو بازی آینده نتیجه نگیرد از یک مربی درجه یک خارجی استفاده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر استقلال جام حذفی را ببرد و در لیگ برتر ببازد تکلیف منصوریان چیست، گفت: این موضوع باید با نظر هیأت مدیره صورت بگیرد ولی قطعا تور ارزان گرجستان ما تنها در این دو بازی به منصوریان فرصت می‌دهیم.

خبرنگاری گفت: ظاهرا ناراحتی آقای قریب اینجا است که قرار بود توفیقی برکنار شود و نظری جویباری جانشین وی شود که زمانی پاسخ داد من از این موضوع اطلاع ندارم اما ای کاش آقای قریب در جلسات حاضر می‌شد و این موضوع را مطرح می‌کرد تا آن را بررسی می‌کردیم. اینکه بیرون بنشینیم و از کنار این صحبت‌ها را انجام دهیم درست نیست.

زمانی در پایان تعمیر لپ تاپ در پاسخ به این سؤال گفت: آیا این اقدام شما به تیم فشار وارد نمی‌کند، گفت: تصمیم هیأت  مدیره اینجاست که ما دو بازی بیشتر به کادر فنی فرصت ندهیم و بعد از آن همه چیز توسط ما اتخاذ می‌شود.

وی افزود:‌ ما امیدوار بودیم قریب در جلسه هیأت مدیره امروز حاضر شود اما مطمئن باشید با صحبت‌هایی که این هفته با وزیر ورزش خواهیم کرد تصمیم لازم در مورد آقای قریب اتخاذ خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *