فهرست اسامی جدید تیم ملی فوتبال اعلام شد + اخباری: سایپا با بدشانسی شکست خورد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران را برای حضور در اردوی پیش از دو دیدار با کره‌جنوبی و سوریه اعلام کرد
تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه 9 شهریور در سئول به مصاف کره‌جنوبی خواهد رفت و ملی پوشان کشورمان روز سه شنبه 14 شهریور ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه خواهند رفت.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت تور ارزان قبرس فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران را برای حضور در اردوی پیش از دو دیدار با کره‌جنوبی و سوریه اعلام کرد.
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال از بعدازظهر امروز یکم شهریور ماه در تهران آغاز می شود که کارلوس کی‌روش ، سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از این دو مسابقه تور برزیل نوروز 97 با کسب 20 امتیاز جواز حضور در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را کسب کرده بود.

علیرضا بیرانوند از پرسپولیس، حامد لک از فولاد خوزستان ،سید جلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری و مهدی طارمی از پرسپولیس، امید نورافکن، وریا غفوری، روزبه چشمی از استقلال تهران، سعید آقایی از سپاهان، مهدی ترابی از سایپا

لازم به ذکر است، اسامی بازیکنان لژیونر نیز روز 5 شهریور ماه از سوی سرمربی تیم ملی اعلام تور اهواز ارزان خواهد شد.

ملی پوشان دعوت شده به اردوی تدارکاتی باید راس ساعت 16:00 امروز یکم شهریور ماه در هتل ‌آزادی خود را به کادر فنی معرفی کنند.
——————-
خبرگزاری فارس: محمدرضا اخباری درمورد پیروزی دو بر صفر تراکتورسازی برابر سایپا اظهار داشت: متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم، تیم حریف دو فرصت داشت و به خوبی از آنها استفاده کرد
وی ادامه داد: برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم و قیمت تور گرجستان از هواداران این تیم که مرا تشویق می‌کردند هم تشکر می‌کنم. من روزهای خوبی در این تیم داشتم و بسیار برای تراکتورسازی زحمت کشیدم،‌ امیدوارم تراکتورسازی در ادامه فصل موفق باشد و من هم بتوانم زمانی باز هم به این تیم برگردم.

خبرگزاری فارس: محمدرضا اخباری درمورد پیروزی دو بر صفر تراکتورسازی برابر سایپا اظهار داشت: متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم، تیم حریف دو فرصت داشت و به خوبی از آنها استفاده تور شیراز لحظه آخری کرد. ما هم عملکرد بدی نداشتیم مخصوصا در نیمه اول که باید به حریف گل هم می‌زدیم اما دو بار توپ ما به تیرک دروازه برخورد کرد، بهتر است بگویم با بدشانسی در بازی امروز بازنده شدیم.
دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی درمورد ارتباطش با گروسیان عنوان کرد: ما با هم رفیق بودیم و در یک تیم تمرین می‌کردیم،‌ او دروازه‌بان خوبی است و امروز بسیار عالی ظاهر شد. امیدوارم همه از او حمایت کنند، پرواز چارتر ما همیشه در عین رقابت با هم رفیق بودیم و هستیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *