مجلس با رأی اعتماد به وزرا مشکلات را برطرف کند – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایلنا: مدیر عامل بنیاد باران گفت: مجلس با رأی اعتماد به وزرایی که مشخص است همراه دولت هستند می‌تواند در حل مشکلات کمک کند
او افزود: بحث روی مصادیق نیست؛ برای ما مطالبات مهم است.

مدیرعامل بنیاد باران با اشاره به نبود وزرای زن در کابینه دوازدهم اظهار داشت: حضور زنان در عرصه‌های سیاسی یک مطالبه جدی است و دولت باید برنامه‌ای برای حضور جدی و  پررنگ این قشر در کابینه پیش‌بینی آموزش تعمیرات موبایل کند.

امام تاکید کرد: صحبت از حضور زنان در تمامی دوره‌ها همواره مطرح شده است،‌ شرایطی باید پیش بیاید که زنان برای حضور در حوزه‌های تخصصی شناسایی شوند.

خبرگزاری ایلنا: مدیر عامل بنیاد باران گفت: مجلس با رأی اعتماد به وزرایی که مشخص است همراه دولت هستند می‌تواند در حل مشکلات کمک کند.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که چقدر ضرورت دارد جریان اصلاحات پشت رئیس‌جمهور تور هوایی کرمان بایستد تا رقیب نتواند در جهت تخریب دولت گام بردارد، عنوان کرد: ما برای خودمان مرزهایی داریم که پای آن ایستاده‌ایم و در مواقعی که پای مطالبات اصلاحات و  مردم در میان باشد باید ایستادگی کرد.

او خاطرنشان کرد: فقدان حضور زنان در کابینه‌ها یک ضعف جدی است که دولت آقای روحانی می‌توانست این ظرفیت ها را ایجاد کند، حال این ضعف  بیشتر به چشم می‌آید.

او خاطرنشان کرد: شخص آقای رئیس‌جمهور تور تبریز نوروز 97 مطالبات را باتوجه به مسائلی که مطرح کرده‌اند بالا بردند مردم انتظاراتشان در معرفی کابینه برطرف نشد که امیدوارم در عمل این مطالبه جامه عمل به تن کند.

جواد امام درباره رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی از سوی رئیس‌جمهور گفت: مجلس باید به آن بخش از کابینه که مشخص است همراه و کمک‌کننده دولت هستند رای اعتماد دهد تا مشکلات را پشت سر بگذاریم.

او افزود: باید برای حضور زنان برنامه داشته تعمیرات 118 باشیم تا با محدودیت‌ها و بسته بودن دست‌ها مواجه نباشیم که نتوانیم یک مدیر و وزیر انتخاب کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *