شاید آپدیت Fall Creators ویندوز ۱۰ روز ۲۵ مهر عرضه شود – دیجیاتو + چند ساعت سرنوشت‌ ساز در فوتبال اروپا – افزایش لایک اینستا

مدت هاست که می دانیم مایکروسافت در تدارک ارائه یک آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ در پاییز امسال است، اما از تاریخ دقیق آن تا امروز اطلاعی در دست نبود

طبق شنیده ها آپدیت Fall Creators ویندوز ۱۰ شامل موارد تازه ای از جمله هوش مصنوعی اختصاصی برای مبارزه با بدافزارها، قابلیت های جدید کورتانا و همچنین امکان تشخیص دستخط خواهد بود.

البته برخی کارشناسان آموزش تعمیرات موبایل باور دارند که مایکروسافت هنوز فرصت بیشتری نیاز دارد تا بتواند تکنولوژی واقعیت ترکیبی خود را هر چه بیشتر با ویندوز ادغام نماید. پس همچنان امکان به تعویق افتادن عرضه آپدیت مورد اشاره وجود خواهد داشت.

طبق گزارش وبسایت PC World، تاریخ عرضه آپدیت جدید ویندوز ۱۰ به طور اتفاقی در صفحه معرفی تبلت هیبریدی Miix 520 لنوو ذکر شده بود. صفحه ای که در حال حاضر از دسترس خارج شده است.

مدت تور ارزان بالی هاست که می دانیم مایکروسافت در تدارک ارائه یک آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ در پاییز امسال است، اما از تاریخ دقیق آن تا امروز اطلاعی در دست نبود. حال به لطف اطلاعات درز کرده از طرف کمپانی لنوو می دانیم که این رویداد احتمالاً در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) به وقوع خواهد پیوست.

تا زمان اعلام رسمی از طرف کمپانی ردموندی نمی توان به طور قطع به اطلاعات منتشر بلیط هواپیمایی شده استناد نمود، اما به هر حال آپدیت مذکور مطابق نامش می بایست در فصل پاییز منتشر شود.

——————-
خبرآنلاین:  حالا دیگر فقط تیم‌های اسپانیانیی حق فعالیت در نقل‌وانتقالات را دارند.

شب گذشته پنجره نقل‌وانتقالاتی همه لیگ‌های اروپایی (به جز لالیگا) در حالی بسته شد که در همان ساعات پایانی نیز چندین انتقال مهم اتفاق افتاد
این در حالی است که دیشب همه منتظر این بودند که سرانجام تور روسیه فیلیپ کوتینیو در لیورپول خواهد ماند یا راهی بارسلونا خواهد شد یا خیر؟ اگرچه شب گذشته کمی از استرس لیورپولی‌ها برای از دست دادن مهاجم‌شان کم شد و در مقابل استرس بارسایی‌ها برای تقویت خط حمله‌شان بیشتر، اما فراموش نشود که لالیگا تنها لیگی است که هنوز چند ساعتی تا پایان مهلت نقل‌وانتقالاتش باقی مانده است. ضمن اینکه علاوه بر اجازه خرید برای تیم‌های اسپانیایی، تیم‌های دیگر نیز اجازه تور شیراز ارزان فروش بازیکنان‌شان به تیم‌های اسپانیایی در این زمان را دارند.

خبرآنلاین:  حالا دیگر فقط تیم‌های اسپانیانیی حق فعالیت در نقل‌وانتقالات را دارند.
شب گذشته پنجره نقل‌وانتقالاتی همه لیگ‌های اروپایی (به جز لالیگا) در حالی بسته شد که در همان ساعات پایانی نیز چندین انتقال مهم اتفاق افتاد. بدون شک بزرگ‌ترین آنها انتقال ۱۰۵ میلیون یورویی کیلیان ام‌باپه از موناکه به پاری‌سن‌ژرمن تور استانبول بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *