اقوام مختلف جهان؛ قوم موستانگ در نپال (۷) + اسپیکرهای هوشمند سری Link هارمان، از کورتانا و الکسا پشتیبانی می کنند – دیجیاتو – افزایش لایک اینستا

اقوام مختلف جهان؛ قوم موستانگ در نپال (۷)

از ابتدای سال ۲۰۱۶، او بار دیگر سفرهای خود به اقصی نقاط جهان را آغاز کرده است
نپال، قوم موستانگ: پادشاهی پیشین “لو” با مذهب، فرهنگ، و تاریخ تبت آمیخته است، هر چند که به لحاظ سیاسی، بخشی از نپال محسوب می‌شود. در حال قیمت تور ترکیه حاضر، با توجه به اینکه فرهنگ اصیل تبتی در حال ناپدید شدن است، فرهنگ موستانگی “لو” به تنهایی به عنوان یکی از آخرین بازماندگان فرهنگ تبتی باقی مانده است. تا سال ۱۹۹۱، هیچ غریبه‌ای اجازه ورود به قوم موستانگ را نداشت.

شعار آن‌ها چنین است:

اقوام مختلف جهان؛ قوم موستانگ در نپال (۷)

از تور اهواز هوایی ابتدای سال ۲۰۱۶، او بار دیگر سفرهای خود به اقصی نقاط جهان را آغاز کرده است. این پروژه که او از آن با عنوان “قبل از آنکه آن‌ها از دنیا بروند، قسمت دوم” یاد می‌کند، باعث شده است که از آغاز پروژه تا به حال، او به ۷ نقطه مختلف در جهان سفر کند. برنامه او برای این پروژه، عکسبرداری از ۳۵ قبیله بومی است. او بنا دارد که عکس‌های حاصل از این پروژه را در کتاب جدیدش در پاییز سال تور آنکارا ۲۰۱۸ منتشر نماید. در ادامه با یکی از سفر‌های او همراه می‌شوید.
سنت‌های مردمان “لو” بسیار نزدیک به آیین بودایی اولیه است. کماکان بسیاری از آن‌ها عقیده دارند که زمین تخت است. آن‌ها افرادی مذهبی و دعا گو هستند و در عین حال بسیار مقید به برگزاری جشنواره‌های مختلف نیز می‌باشند؛ بطوریکه این جشنواره‌ها بخش مهمی از زندگی آنهاست. شکوه و عظمت صومعه سراهای آن‌ها بیانگر جایگاه برجسته مذهب چارتر مشهد در میان آنهاست.

——————-

شرکت هارمان (زیرمجموعه سامسونگ) پس از معرفی اسپیکر هوشمند «Allure» در نمایشگاه IFA 2017، حالا از سه اسپیکر جدید با برند JBL رونمایی کرده که علاوه بر دستیار هوشمند «Google Assistant»، از الکسا و کورتانا نیز پشتیبانی می کنند

اسپیکرهای پرتابل سری لینک از گواهی IPX7 برای مقاومت در مقابل نفوذ آب پشتیبانی می تور هوایی اصفهان کنند

شرکت هارمان (زیرمجموعه سامسونگ) پس از معرفی اسپیکر هوشمند «Allure» در نمایشگاه IFA 2017، حالا از سه اسپیکر جدید با برند JBL رونمایی کرده که علاوه بر دستیار هوشمند «Google Assistant»، از الکسا و کورتانا نیز پشتیبانی می کنند.

محصولات جدید که شامل دو مدل قابل حمل «LINK 10» و «LINK 20» و همچنین تور ارزان چین یک نسخه رومیزی به نام «LINK 300» می شوند، از خروجی صدای 24bit/96K بهره برده و به قابلیت استریم موسیقی Chromecast مجهز شده اند.

همان طور که اشاره شد، مدل های لینک 10 و لینک 20 به عنوان نسخه های پرتابل، از استاندارد IPX7 برای مقاومت در مقابل نفوذ آب پشتیبانی کرده و با خروجی های 2x8W و 2x10W، عمر باتری 5 و 10 ساعته (به ترتیب) را رقم می زنند. از طرف دیگر مدل لینک 300 خروجی به مراتب قدرتمندتر 50W را ارائه کرده و در خرید بلیط هواپیما ایران ایر نتیجه، نیازمند اتصال مستقیم از طریق کابل برق خواهد بود.

گفتنی است محصولات جدید هارمان قابلیت برقراری ارتباط بی سیم با یکدیگر برای پخش موسیقی در فضاهای مختلف (اتاق، آشپزخانه،…) را داشته و پاییز امسال با قیمت های 169، 199 و 299 یورو به بازار عرضه می شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *