افزایش تعداد تلفات وبا در یمن به 2043 + انتقاد بوسکتس از واکنش هواداران به پیکه – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که تعداد قربانیان بیماری وبا در یمن از ۲۷ آوریل گذشته تاکنون به ۲۰۴۳ نفر افزایش یافت
خبرگزاری فارس: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که تعداد قربانیان بیماری وبا در یمن از ۲۷ آوریل گذشته تاکنون به ۲۰۴۳ نفر افزایش یافت.
وبا در پی ادامه حملات سه ساله عربستان سعودی به زیر ساخت‎های یمن بویژه منابع آبی آن، از آوریل گذشته در این کشور شیوع پیدا تور ارزان سنگاپور کرده است.

دفتر سازمان بهداشت جهانی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که از ۲۷ آوریل ۲۰۱۷ تاکنون، نام ۶۰۲ هزار و ۵۲۶ مبتلا به بیماری وبا در ۲۲ استان یمن به ثبت رسیده است که ۲۰۴۳ نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

سازمان یونیسف پیشتر اعلام کرده بود که میانگین شیوع وبا در یمن از حدود دو ماه گذشته کاهش پیدا کرد و کودکان بیش از نیمی از یمنی‎هایی هستند که به این بیماری مبتلا شدند و تعداد تور خارجی ارزان قیمت آنها حدود ۵۵۰ هزار نفر است.

——————-

ورزش سه: سرخیو بوسکتس، هافبک باتجربه تیم ملی اسپانیا در مورد واکنش هواداران به پیکه در دیدار برابر ایتالیا صحبت کرد
بخش اعظمی از موفقیت های خودمان را باید مدیون کار لوپتگی و کادر فنی او باشیم؛ اما ما هنوز خودمان را اولین مدعی نمی دانیم و تمام تمرکز ما پیروز شدن در دیدار پیش رو است.”

بوسکتس گفت: “مهم نیست که یک بازیکن از بارسلونا تور اهواز زمینی یا تیم دیگری باشد. هواداران حاضر در برنابئو از نمره 10 از نظر من لایق دریافت نمره 9.5 هستند؛ زیرا در ابتدای بازی سوت هایی بر علیه ما شنیده شد و این موضوع ای است که هر کسی را تحت تاثیر قرار میدهد؛ اما ما باید با هم باشیم.

علیرغم اینکه بسیاری از بازیکنان تیم ملی اسپانیا از جمله ستارگان رئال از هواداران خواستند تا پیکه را هو نکنند، برخی از تماشاگران به مدافع جنجالی بارسا واکنش نشان تور شیراز زمینی دادند تا بوسکتس در این خصوص صحبت کند.

انتقاد بوسکتس از واکنش هواداران به پیکه

ورزش سه: سرخیو بوسکتس، هافبک باتجربه تیم ملی اسپانیا در مورد واکنش هواداران به پیکه در دیدار برابر ایتالیا صحبت کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *