تازه‌ترین آهنگ چاووشی برای سریال شهرزاد + افزایش قابل توجه تردد در محورهای چالوس و هراز – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: همزمان با پخش قسمت یازدهم سریال «شهرزاد» قطعه «کاش ندیده بودمت» به آهنگسازی و خوانندگی محسن چاوشی منتشر شد
خبرگزاری مهر: همزمان با پخش قسمت یازدهم سریال «شهرزاد» قطعه «کاش ندیده بودمت» به آهنگسازی و خوانندگی محسن چاوشی منتشر شد.
در این قطعه حسین صفا شاعر، فرشاد حسامی میکس و مسترینگ و عادل روح نواز نوازنده گیتار الکتریک به عنوان گروه اجرایی محسن چاوشی را همراهی می تور ارزان پاتایا کنند.

قطعه «کاش ندیده بودمت» به آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی محسن چاوشی همزمان با پخش و توزیع قسمت یازدهم سریال «شهرزاد» در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

——————-
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریخ آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور از افزایش قابل توجه تردد در محورهای کرج-چالوس و هراز خبر داد
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریخ تور لحظه آخری اصفهان آخرین وضعیت ترافیکی و جوی راه‌های کشور از افزایش قابل توجه تردد در محورهای کرج-چالوس و هراز خبر داد.
سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی راه‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر ترافیک صبحگاهی در ورودی کلان‌شهرها را شاهد هستیم. در محورهای قزوین-کرج و کرج-تهران، ترافیک، در مقاطعی سنگین و نیمه‌سنگین است.

سرهنگ نادر رحمانی به تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور پرداخت و با اشاره به بارندگی در قیمت تور مالدیو اغلب محورهای استان گیلان اظهار کرد: با توجه به بارش باران، به افرادی که قصد سفر به استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل و گلستان را دارند توصیه می‌شود به موضوع لغزنده بودن راه ها توجه کنند.

وی افزود: به نظر می‌رسد که سفرهای پایانی هموطنان  در حال آغاز است و با توجه به این مسئله توصیه پلیس به افرادی که قصد سفر دارند این است که با سرعت رانندگی نکنند.

وی با اشاره به افزایش سفرها گفت: حجم تور پوکت ترافیک در محورهای مواصلاتی از روز چهارشنبه افزایش پیدا کرده و تردد در دو روز گذشته در محورهای کرج-چالوس و هراز به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده و نسبت به روزهای اول شهریور بالاترین میزان نرخ تردد را شاهد بودیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد محدودیت‌های ترافیکی نیز عنوان کرد: در حال حاضر محدودیت‌های ترافیکی اعمال نشده اما در پایان هفته برای مراسم عید غدیر قیمت تور دبی محدودیت‌هایی خواهیم داشت که متعاقبا اعلام می‌شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *