رشد 95 درصدی کشف پرونده های فرار مالیاتی – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا گفت: مهمترین هدف پلیس آگاهی در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی ایجاد امنیت اقتصادی برای حمایت از تولید ملی و اشتغال است
سرهنگ بهرامی تصریح کرد: در اکثر جرایم مهمه، آسیب شناسی پرونده ها صورت گرفته شده و تخصصی تر به موضوع جرایم اقتصادی رسیدگی می شود.همچنین در این خصوص گزارش های تخصصی و تحلیلی تهیه و به سلسله مراتب فرماندهی قیمت تور پاتایا و مراجع ذیصلاح اعلام می شود که این امر توانسته در کاهش جرایم اقتصادی تاثیر گذار باشد و از تکرار جرم پیشگیری کند.

خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا گفت: مهمترین هدف پلیس آگاهی در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی ایجاد امنیت اقتصادی برای حمایت از تولید ملی و اشتغال است.

سرهنگ سهراب بهرامی افزود: پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری،طی پرواز چارتر ۱۰ ساله گذشته مبنی بر برخورد قاطع با مفاسد اقتصادی و تدابیر ابلاغی فرمانده ناجا با وجود تنوع و پیچیدگی این حوزه از جمله پولشویی، فرار مالیاتی، تسهیلات غیر مجاز بانکی، اختلاس، رشاء و ارتشاء توانسته با بهره گیری از کلیه توان و امکانات موجود و هدایت ستادی رده های متناظر استانی خصوصاً در کشف پرونده های کلان اقدامات مناسبی را انجام  دهد و در ایجاد امنیت اقتصادی سهیم باشد.
وی خاطرنشان تور اصفهان ارزان کرد: افزایش رشد کشفیات به معنی افزایش وقوع در سطح کشور نیست بلکه نشانگر تخصصی شدن روند رسیدگی به پرونده های جرایم اقتصادی است.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: آسیب شناسی جرایم کشف شده، شناسایی بسترهای بروز جرایم موصوف و اعلام موارد به سازمان های مربوطه جهت اصلاح نقاط ضعف و فرآیندهای جرم زا با ارائه راهکارهای تخصصی از دیگر برنامه های معاونت مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی به تور مشهد شمار می آید.

وی به رشد ۲۰۱ درصدی ارزش ریالی پرونده های متشکله در سال گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اشاره و بیان کرد: در این مدت با  تشکیل  دو هزار و ۸۹۱ پرونده در حوزه جرایم اقتصادی، شاهد  رشد ۲۳ درصدی پرونده ها در مقایسه با مدت مشابه  بوده ایم.

این مقام ارشد پلیس آگاهی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۶ به عنوان سال “اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال” در خصوص اهداف و اولویت های امسال، تور آنکارا گفت: اصلی ترین هدف این معاونت، ایجاد امنیت اقتصادی جهت حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال است که برای تحقق این هدف با تعامل و همکاری سازمان های موثر در تلاش است با انجام تحلیل ها و برآورد های اقتصادی و نیز تجزیه و تحلیل اوضاع این حوزه،  نسبت به شناسایی متغیرهای مهم آن و عواملی که بر تولید و اشتغال تاثیر منفی دارد، اقدام کرده و موارد را به مراجع ذی صلاح اعلام کند.

معاون مبارزه با کفپوش پلی یورتان جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه اگر چه مجموع اقدامات انجام شده در حوزه های پیشگیری و مقابله ای باعث شده تا حدودی از فعالیت مجرمان کاسته شود، ادامه داد: این معاونت مصمم است در برخورد با جرایم اقتصادی اقدامات خود را گسترش دهد به نحوی که در سطح کشور امنیت اقتصادی را بیش از پیش تامین کند.

سرهنگ بهرامی از رشد ۹۵ درصدی کشفیات پرونده های فرار مالیاتی سال گذشته  در مقایسه با سال تور زمینی مشهد ۹۴ خبر داد و گفت: کشف پرونده های متشکله در خصوص زمین خواری در مقایسه با سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: درصددیم  با برخورد قاطع با جرایم اقتصادی که مخل تولید و اشتغال هستند، بستر را برای رشد تولیدات ملی فراهم کنیم.

وی گفت: با توجه به سابقه بیش از ۱۰ ساله معاونت مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا، تعاملات و همکاری خوبی بین این معاونت با ادارات و دستگاه های مرتبط تور ارزان ارمنستان و متولی از جمله سازمان بازرسی کل کشور، سازمان امور مالیاتی، بانک مرکزی و شبکه بانکی، مرکز اطلاعات مالی دبیرخانه مبارزه با پولشویی، مرجع ملی مبارزه با فساد وزارت دادگستری و… وجود دارد.

معاون مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه مبارزه با پولشویی، فرار مالیاتی، تسهیلات غیرمجاز، زمین خواری و اختلاس از اولویت های مهم امسال است، گفت: آموزش تخصصی کارآگاهان مبارزه با تور ارزان سامویی جرایم اقتصادی در راستای ارتقاء دانش تخصصی آنان، تشکیل کمیسیون امنیت اقتصادی در مرکز و استان ها، انعقاد تفاهم نامه همکاری با ادارات و سازمان های بیرون سازمانی، هدایت ، نظارت و بازرسی از عملکرد ادارات مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی استان ها و برگزاری اتاق فکر با موضوعات مختلف اقتصادی و چالش های پیش رو از برنامه های مهم این پلیس  است.

سرهنگ بهرامی به توسعه تعاملات با سازمان های تور هند موثر در امر مبارزه با جرایم اقتصادی تاکید و تصریح کرد: استفاده از توان تخصصی دیگر سازمان ها به منظور هم افزایی و مبارزه تخصصی، دقیق و قاطع با مجرمان اقتصادی از دیگر برنامه های این پلیس است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *