روبات انسان نما پرواز می کند + قیمت دلار، سکه و طلا در بازار امروز – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: محققان ایتالیایی یک سیستم نیرو محرکه جت کوچک طراحی کرده اند که با چسباندن آن به روبات انسان نما، به آن قابلیت پرواز می دهد
محققان ایتالیایی هنوز درمرحله تئوری هستند اما امیدوارند یافته های آنان در آینده نزدیک به واقعیت تبدیل شود.

 در این طرح این  موتورهای  کوچک در دستان و پاهای یک روبات انسان نما به کار خواهند رفت. روبات مذکورiCub نام تور هوایی اصفهان گرفته  و صورتی شبیه کودکان دارد.

 روبات انسان نما پرواز می کند

با کمک این موتورهای کوچک روبات ۱۰۴ سانتی متری می تواند با سرعت زیادی پرواز کنند. این موتورها همچنین بستری برای ساخت اگزواسکلتون هایی فراهم می کنند که به انسان قابلیت پرواز می دهند.
محققان قیمت تور ویتنام موسسه فناوری جنوا در ایتالیا مرحله اول طراحی این روبات را منتشر کرده اند. البته ریچارد براونینگ مخترع انگلیسی نیز در اوایل سال جاری میلادی طرحی مشابه را رونمایی کرد.

خبرگزاری مهر – شیوا سعیدی قوی اندام: محققان ایتالیایی یک سیستم نیرو محرکه جت کوچک طراحی کرده اند که با چسباندن آن به روبات انسان نما، به آن قابلیت پرواز می دهد.

 روبات انسان نما پرواز می کند

به خرید بلیط هواپیما ماهان نقل  از انگجت، روبات های پرنده به زودی آسمان را تسخیر خواهند کرد. در همین راستا مهندسان ایتالیایی یک سیستم نیرو محرکه جت طراحی کرده اند که شباهت زیادی به لباس قهرمان کارتون های آیرون من دارد.

——————-
خبرگزاری ایرنا: صرافان ارز و سکه امروز (پنجشنبه) هر دلار تور لحظه آخری اهواز آمریکا را با 113 ریال افزایش قیمت در مقایسه با دیروز، 38 هزار و 922 ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با 52 هزار ریال افزایش قیمت 12 میلیون و 707 هزار ریال فروختند
اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را با سه دلار و 30 سنت کاهش در مقایسه با چهارشنبه، یک هزار و 337 دلار و 80 سنت اعلام کرد.

همچنین این اتحادیه قیمت هر گرم طلای 18 عیار را یک میلیون و 255 هزار و 910 ریال اعلام کرد که در مقایسه با دیروز تور کیش زمینی پنج هزار و 770 ریال کاهش داشته است.

همچنین هر پوند انگلیس در بازار آزاد 50 هزار و 840 ریال داد و ستد شد که حاکی از افزاشی 210 ریالی قیمت آن است.

اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را 39 هزار و 30 ریال و هر یورو را 48 هزار و 40 ریال اعلام کرد.
هر قطعه ربع سکه طلا با 20 هزار ریال کاهش قیمت سه میلیون و 790 هزار ریال و هر سکه یک گرمی با 10 هزار ریال افت قیمت 2 میلیون و 510 هزار ریال داد تور اهواز نوروز 97 و ستد شد.

* مسکوکات طلا

خبرگزاری ایرنا: صرافان ارز و سکه امروز (پنجشنبه) هر دلار آمریکا را با 113 ریال افزایش قیمت در مقایسه با دیروز، 38 هزار و 922 ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با 52 هزار ریال افزایش قیمت 12 میلیون و 707 هزار ریال فروختند.
بر اساس معاملات ثبت شده صرافی های مجاز کل کشور در سامانه نظارت بر ارز (سنا)، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به 46 هزار و 850 ریال تور مارماریس نوروز 97 رسید که در مقایسه با دیروز هزار و 530 ریال کاهش نشان می دهد.

برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با 20 هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز، 12 میلیون و 420 هزار ریال معامله شد، همچنین هر نیم سکه با کاهش 10 هزار ریالی، 6 میلیون و 650 هزار ریال به فروش رفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *