شکایت خونه به خونه از میزبانی نساجی + وقوع حادثه در شهربازی دریاچه شورابیل – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه خونه به خونه از میزبانی نساجی مازندران در بازی روز گذشته با این تیم ناراضی هستند و درحال جمع‌آ‌وری مستندات برای ارائه به کمیته انضباطی هستند
خبرگزاری فارس: مسئولان باشگاه خونه به خونه از میزبانی نساجی مازندران در بازی روز گذشته با این تیم ناراضی هستند و درحال جمع‌آ‌وری مستندات برای ارائه به کمیته انضباطی هستند.
دیدار دو تیم با نتیجه یک بر صفر به تور ارزان فرانسه سود نساجی به پایان رسید.

باشگاه خونه به خونه از میزبانی نساجی شاکی است و می‌خواهد این شکایت را به طور رسمی و با مستندات ارائه کند. بخشی از شکایت باشگاه خونه به خونه مربوط به حمله اتوبوس خونه به خونه و همچنین زد و خورد هواداران در خارج از ورزشگاه است که جو رعب و وحشتی را در تیم میهمان و هوادارانش ایجاد کرده بود.

——————-
خبرگزاری ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از تعیین مهلت تور شیراز زمینی ۱۰ روزه به مدیریت مجموعه تفریحی گردشگری دریاچه شورابیل در تجهیز و استاندارد سازی وسایل و ابزار غیر استاندارد این مجموعه خبر داد
ناصر عتباتی از وقوع حادثه‌ای در یکی از وسایل شهر بازی مجموعه تفریحی دریاچه شورابیل در روزهای اخیر خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومیت جدی و یا تلفات جانی نداشته اما پیرو وقوع آن دادستانی اردبیل با ورود به موضوع و پیگیری حادثه، دستور استاندارد تور مراکش سازی وسایل این مجموعه در اسرع وقت را صادر کرد.

وی افزود: از طریق اداره کل استاندارد استان این مجموعه را مکلف کردیم که تمامی تجهیزات موجود خود را ارزیابی جدی کرده و نسبت به اصلاح و استاندارد سازی وسایل و تجهیزات بخش های مختلف مجموعه در فرصتی ۱۰ روزه اقدام شود.

دادستان اردبیل تاکید کرد:پس از پایان مهلت ۱۰ روزه نسبت به پلمب تجهیزات غیر استاندارد و ناایمن اقدام خواهیم کرد.

عتباتی تور قشم هوایی گفت:به دادستان های شهرهای مختلف استان اردبیل هم تاکید و ابلاغ شده که اقدام مشایهی را در شهربازی‌ها و اماکن تفریحی شهرهای خود انجام دهند.

خبرگزاری ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از تعیین مهلت ۱۰ روزه به مدیریت مجموعه تفریحی گردشگری دریاچه شورابیل در تجهیز و استاندارد سازی وسایل و ابزار غیر استاندارد این مجموعه خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *