محمد: آماده کسب 3 امتیاز بازی با ایران هستیم + حمایت«جکی چان» از پانگولین‌های – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، محمد درباره شرایط تیم ملی فوتبال این کشور برای رویارویی با ایران گفت: تمامی اعضای این تیم شامل بازیکنان و کادر فنی در بهترین شرایط روحی و روانی قرار دارند
خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، محمد درباره شرایط تیم ملی فوتبال این کشور برای رویارویی با ایران گفت: تمامی اعضای این تیم شامل بازیکنان و کادر فنی در بهترین شرایط روحی تور اهواز هوایی و روانی قرار دارند.
بازیکن تیم ملی فوتبال سوریه ادامه داد: ما در آمادگی کاملی برای بازی با ایران و رسیدن به هدف‌مان که همان کسب 3 امتیاز است قرار داریم. سوریه با اراده و عزم بالایی برابر ایران به میدان می‌رود.

تیم ملی فوتبال سوریه در مصاف با ایران 2 بازیکن خود را شامل احمد الصالح و میدانی را به دلایل محرومیت و مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه ساعت 19:30 نمایندگی اپل دقیقه سه‌شنبه هفته جاری در بازی هفته پایانی مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی 2018 روسیه از گروه A آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند. ایران با 21 امتیاز و صدرنشین گروه پیش از این به جام‌جهانی 2018 روسیه راه یافته بود. تیم‌های ملی کره‌جنوبی، سوریه و ازبکستان نیز به ترتیب با امتیازهای 14 و 12 از شانس صعود به عنوان تیم دوم برخوردار هستند.

——————-

خبرگزاری تور ایتالیا ایسنا: جکی چان، بازیگر فیلم‌های اکشن به کمپین مقابله با شکار پستانداری که به میزان بالایی در جهان قاچاق می‌شود، پیوست

خبرگزاری ایسنا: جکی چان، بازیگر فیلم‌های اکشن به کمپین مقابله با شکار پستانداری که به میزان بالایی در جهان قاچاق می‌شود، پیوست.
به گفته این بازیگر زمانیکه خرید این گونه جانوری متوقف شود کشتار آنها نیز به پایان می‌رسد.

به گزارش مونگابی، قیمت تور خارجی ارزان این بازیگر همچنین گفت: احمقانه است در این دوران افراد همچنان از گوشت این حیوان مصرف و آنها را با خطر انقراض روبرو می‌کنند. امیدوارم مردم را متقاعد کنم که از انجام این کار اشتباه دست بردارند.

هر ساله هزاران پانگولین (مورچه‌خوار پولک دار) برای قاچاق گوشت و پوستشان به طور غیرقانونی شکار می‌شوند. در حقیقت در دهه گذشته بیش از یک میلیون پانگولین قاچاق شده که اغلب برای رفع تقاضاها در قیمت تور قشم دو کشور چین و ویتنام بوده است.

حمایت«جکی چان» از پانگولین‌های

در ویدئویی به نام “پانگولین کونگ فوکار” که توسط سازمان های حفاظت محیط زیست wildAid و حفاظت از طبیعت منتشر شده این بازیگر فیلم‌های اکشن در تلاش است به پانگولین‌ها فنون رزمی را آزمون دهد بلیط هواپیمایی تا در مقابل شکارچیان از خود محافظت کنند. همچنین از مردم درخواست کرده که هرگز برای خرید گوشت پانگولین یا پوست آنها اقدام نکنند.
پوست پانگولین‌ها که از کراتین است در پزشکی سنتی چین شناخته شده است. برخی افراد معتقدند پوست این جانور می‌تواند در درمان آسم، آرتروز و روماتیسم موثر باشد هر چند هیچ یک از این ادعاها تایید نشده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *