واکنش راموس به رفتار تماشاگران با جرارد پیکه + هراس بارسلونا از سفر مینو رایولا به کاتالونیا! – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: سرخیو راموس، ستاره خط دفاعی تیم ملی اسپانیا در مورد دیدار دیشب برابر ایتالیا صحبت کرد. 

اسپانیا دیشب موفق شد با نمایش درخشان بازیکنان جوان خود با 3 گل ایتالیا را مغلوب کرده و احتمال صعود مستقیم خود به روسیه 2018 را به شدت افزایش دهد
راموس همچنین در مورد تعداد کم هوادارانی که پیکه را هو کردند گفت: “ما تلاش کردیم که این اتفاق رخ ندهد و هواداران نیز پاسخ خوبی به ما دادند تور تایلند نوروز 97 و من از این موضوع بسیار خوشحالم.”

به اسپانیا از نمره 10، در دیدار برابر ایتالیا نمره 9 می دهم زیرا همیشه امکان پیشرفت وجود دارد؛ اما حقیقتا ما خیلی خوب بازی کردیم.”

اسپانیا دیشب موفق شد با نمایش درخشان بازیکنان جوان خود با 3 گل ایتالیا را مغلوب کرده و احتمال صعود مستقیم خود به روسیه 2018 را به شدت افزایش دهد.

واکنش راموس به رفتار تماشاگران با جرارد پیکه

ورزش تور لحظه آخری سه: سرخیو راموس، ستاره خط دفاعی تیم ملی اسپانیا در مورد دیدار دیشب برابر ایتالیا صحبت کرد. 

راموس گفت: “از عملکرد بازیکنان جوان رئال مادرید در تیم ملی بسیار خوشحال هستم. آنها وظیفه خود را به خوبی انجام می دهند که این موضوع برای تیم ملی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

——————-

ورزش تور یزد سه: ممکن است یکی از آینده دار ترین بازیکنان آکادمی بارسا به زودی از این تیم جدا شود.

هدف مینو رایولا از سفر به این شهر مذاکره با پدر ژاوی سیمونز، ستاره 14 ساله و آینده دار آکادمی لاماسیاست که بسیاری برای او روزهای درخشانی را پیش بینی می کنند و رایولا قصد دارد مدیر برنامه وی شود
در جریان دیدار دوستانه آکادمی بارسا، رایولا در کمپ تمرینی این تیم حضور یافته و با پدر تور ارزان اسپانیا سیمونز که قبلا در آکادمی آژاکس مشغول به فعالیت بوده مذاکراتی داشت که نتیجه آن هنوز مشخص نشده است.

هراس بارسلونا از سفر مینو رایولا به کاتالونیا!

هدف مینو رایولا از سفر به این شهر مذاکره با پدر ژاوی سیمونز، ستاره 14 ساله و آینده دار آکادمی لاماسیاست که بسیاری برای او راهنمای رزرو بلیط هواپیما روزهای درخشانی را پیش بینی می کنند و رایولا قصد دارد مدیر برنامه وی شود.

در ماه های اخیر بسیاری یکی از دلایل اصلی ناکامی های بارسا را رو برگرداندن از آکادمی می دانند و معتقدند بارسلونا باید دوباره از ستارگان جوان خود استفاده کند.

مینو رایولا در سالهای اخیر رابطه چندان خوبی با مدیران بارسا نداشته و معمولا موکلان او تمایلی به انتقال به این تیم ندارند و به همین دلیل، هواداران تور زمینی مشهد بارسلونا می هراسند که رایولا باعث جدایی ژاوی سیمونز شده و این بازیکن آینده دار در سالهای پیش رو در ترکیب این تیم حضور پیدا نکند.

ورزش سه: ممکن است یکی از آینده دار ترین بازیکنان آکادمی بارسا به زودی از این تیم جدا شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *