یک زوج سینمایی اجرای جشن مستند را برعهده دارند – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند از حضور رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی به عنوان مجریان این جشن خبر داد
رامین حیدری فاروقی یکی از مستندسازان سینمای ایران و رییس انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند است، همچنین رویا نونهالی به عنوان بازیگر  و کارگردان در حوزه سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت می کند.

رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند تاکید کرد: تور مشهد طبق شعار اصلی جشن مستقل سینمای مستند که برندگان ما نامزدهای جشن هستند، هدایایی برای نامزدها در نظر گرفته شده است که به آنها تقدیم می شود.

خبرگزاری مهر: رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند از حضور رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی به عنوان مجریان این جشن خبر داد.
کلانتری در پایان گفت: شرکت ام. اس میراب که در حوزه انرژی های تجدید پذیر فعالیت می کند به عنوان حامی جشن، تور اسپانیا نوروز 97 ما را در این جشن همراهی می کند.

سام کلانتری رییس نهمین جشن مستقل سینمای مستند در گفتگو با مادرباره آخرین اخبار نهمین جشن مستقل سینمای مستند گفت: اجرای نهمین جشن مستقل سینمای مستند توسط زوج سینمایی رامین حیدری فاروقی و رویا نونهالی انجام می شود.

یک زوج سینمایی اجرای جشن مستند را برعهده دارند

وی راهنمای رزرو بلیط هواپیما تاکید کرد: این جشن عصر روز شنبه ۱۸ شهریور در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران راس ساعت ۱۹ برگزار می شود و براساس برنامه ریزی های انجام شده این مراسم در طول ۲ ساعت برگزار می شود.
این کارگردان سینمای مستند توضیح داد: تاکید می کنم که این جشن راس ساعت ۱۹ در محل اعلام شده برگزار می شود.

حیدری فاروقی پیش از این اجرای مراسم تور پاتایا نوروز 97 رونمایی از تندیس جشن مستقل سینمای مستند را برعهده داشته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *