بورنموث 0 – 1 چلسی؛ صعود آبی‌ها به رتبه چهارم + دوره ریاست بارزانی دیگر تمدید نخواهد شد – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: چلسی موفق شد در دیداری دشوار با تک گل ادن هازارد بورنموث را مغلوب کند.

بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در دقیقه 9 فرصت داشت با ضربه پای چپ پدرو به گل برسد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت
در ادامه و علیرغم تلاش فراوان چلسی اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در دقیقه 63 و روی همکاری زیبای پدرو و هازارد، ستاره بلژیکی فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات چلسی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 35 با شوت موراتا می توانست به گل اول برسد اما باز هم بگوویچ مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

5 دقیقه بعد این بار موراتا فرصت خوبی را درون محوطه برای پدرو فراهم کرد اما ضربه این بازیکن نیز در اختیار آسمیر بگوویچ قرار گرفت.

ورزش سه: چلسی موفق شد در دیداری دشوار با تک گل ادن هازارد بورنموث را مغلوب کند.

در دقیقه 20 ادن هازارد از گوشه محوطه جریمه اقدام به زدن ضربه کرد اما شوت آرام او با عکس العمل بگوویچ همراه بود. در دقیقه 25 و روی همکاری هازارد و موراتا، مهاجم اسپانیایی بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه او به بیرون رفت.

بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در دقیقه 9 فرصت داشت با ضربه پای چپ پدرو به گل برسد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد و روی پاس هازارد، این بار فابرگاس صاحب فرصت خوبی برای زدن گل دوم بود اما ضربه او نیز از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا چلسی در دیداری سخت با تک گل هازارد بورنموث را شکست دهد.

بازی در نیمه دوم با برتری شاگردان کونته آغاز شد و این تیم در دقیقه 51 به گل رسید. روی پاس موراتا، هازارد در جناح چپ صاحب موقعیت شد و با ضربه ای محکم و دقیق گل اول آبی های لندن را به ثمر رساند.

——————-
خبرگزاری فارس: یک منبع کردی گفت که دوره ریاست مسعود بارزانی برای ریاست منطقه کردستان تمدید نخواهد شد.

خبرگزاری رویترز به نقل از این منبع گزارش داد، اول ماه نوامبر دوره ریاست بارزانی، رئیس منطقه کردستان به پایان می‌رسد و وی قصد ندارد برای دور بعد کاندید شود
بارزانی از سال ۲۰۰۵ تاکنون ریاست منطقه کردستان عراق را بر عهده دارد. وی نخستین بار در سال ۲۰۰۵ از طریق پارلمان منطقه کردستان و دومین بار در سال ۲۰۰۹ از طریق آراء مردمی به سمت ریاست این منطقه برگزیده شد.

خبرگزاری فارس: یک منبع کردی گفت که دوره ریاست مسعود بارزانی برای ریاست منطقه کردستان تمدید نخواهد شد.
جعفر ایمنکی، معاون پارلمان منطقه کردستان عراق ساعتی پیش اعلام کرد که پارلمان این منطقه فردا بعد از ظهر جلسه تشکیل خواهد داد و قرار است وی پیام بارزانی را قرائت کند.

دوره ریاست بارزانی باید در تابستان ۲۰۱۳ پایان می‌یافت، اما نمایندگان اتحادیه میهنی و حزب دموکرات کردستان در نشست پارلمان این منطقه در ژوئن ۲۰۱۳ با تصویب ماده‌ قانونی شماره‌ ۱۹ توافق کردند که انتخابات ریاست منطقه و همه‌پرسی قانون اساسی برای دو سال به تعویق بیافتد. در عین حال مقرر شد تمدید ریاست منطقه کردستان به دو سال محدود شود و قابل تمدید دوباره نباشد.

خبرگزاری رویترز به نقل از این منبع گزارش داد، اول ماه نوامبر دوره ریاست بارزانی، رئیس منطقه کردستان به پایان می‌رسد و وی قصد ندارد برای دور بعد کاندید شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *