سرمربی یاران رفیعی اخراج شد + خبر خوش برای چلسی پیش از جدال با رم و یونایتد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت نشریه استاد الدوحه قطر، باشگاه الخور تصمیم به قطع همکاری با لوران بانید، سرمربی فرانسوی گرفت
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت نشریه استاد الدوحه قطر، باشگاه الخور تصمیم به قطع همکاری با لوران بانید، سرمربی فرانسوی گرفت. این تصمیم پس از نشست طرفین و به صورت توافقی حاصل شد.
تیم الخور که از سروش رفیعی، هافبک ایرانی بهره‌مند است تا پایان هفته ششم لیگ ستارگان قطر به یک پیروزی، یک تساوی و چهار شکست دست یافته و با 4 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد.

تصمیم سران تیم فوتبال باشگاه الخور پس از کسب نتایج ضعیف در هفته‌های اخیر لیگ ستارگان قطر اتخاذ شد و سرمربی جدید نیز به زودی معرفی می‌شود.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، تیم‌ ‌ملی فوتبال چلسی امشب (سه‌شنبه) باید در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در المپیکوی شهر رم به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال رم برود
آنتونیو کونته پیش از دیدار برابر رم، گفت‌: خوشبختانه انگولو کانته به تیم برگشته و می‌تواند امشب برای ما بازی کند. خیلی خوشحالیم که او را بعد از مدت‌ها در اختیار داریم. بازی بدون کانته برای ما خیلی سخت و دشوار بود. قطعا بازگشت او می‌تواند خیلی به سود ما باشد چون او بازیکن کاملی است که می‌تواند مرکز زمین را کنترل کند.

سرمربی ایتالیایی در پایان صحبت‌های خود درباره موراتا، گفت‌: موراتا از زندگی در لندن لذت می‌برد و او در این جا کاملا خوشحال است و کارش را انجام می‌دهد. ما هم خوشحالیم که او را در تیممان داریم. موراتا گلزن نخست ما است.

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، تیم‌ ‌ملی فوتبال چلسی امشب (سه‌شنبه) باید در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در المپیکوی شهر رم به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال رم برود.
سرمربی تیم‌ ‌فوتبال چلسی در ادامه‌ ‌اضافه کرد: ما دو بازی حساس پیش رو داریم. یک بازی با رم خواهیم داشت و دیگری نیز باید به مصاف منچستریونایتد برویم. با این حال من فقط به بازی با رم فکر می‌کنم. در حال‌ حاضر بهتر است که بازی به بازی پیش برویم. می‌خواهیم نتیجه‌ خوبی در  المپیکو کسب کنیم تا با قدرت خودمان را در صدر جدول گروه حفظ کنیم. این بازی می‌تواند سخت‌ترین بازی ما در لیگ قهرمانان اروپا باشد ولی ما هیچ مشکلی برای آن نداریم و با تمام توان به میدان خواهیم رفت.

چلسی با کسب هفت امتیاز از سه بازی در صدر جدول گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا است. دیدار رفت دو تیم چلسی و رم با تساوی ۲ بر ۲ در لندن خاتمه یافت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *