صفری: بازی برای پیمان معادی تجربه خوبی بود – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” گفت: متاسفانه امسال سال خوبی برای من در عرصه بازیگری نبود و در جشنواره فجر سی و ششم حرفی برای گفتن ندارم
صفری با اشاره احتمال کم شانس دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: احتمال اینکه بتوانم سیمرغ بگیرم بسیار کم است و فکر می‌کنم هیچ وقت نتوانم آن را به خانه ببرم. پیش بینی نمی توان کرد اما زیاد ذهنم را درگیر گرفتن یا نگرفتن جایزه فجر نکرده ام.

بازیگر فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” درباره حضور در فیلم “بمب” تاکید کرد: امسال تنها با فیلم “بمب” به کارگردانی “پیمان معادی” در جشنواره فیلم فجر حضور خواهم داشت. نقشم در این فیلم کم بوده و آن چنان نقشی نیست که بتوانم با آن به امید دریافت سیمرغ جشنواره باشم. البته این را هم بگویم که از حضور در کنار پیمان معادی و گروهش بسیار خوشحال هستم.

وی درباره کم کاری خود طی سال جاری افزود: پیشنهادات زیادی امسال به من شد اما انگار قسمت نبود که در سینما بازی کنم و همین هم باعث شد تا نسبت به سال پیش که فیلم‌های زیادی داشتم تنها با یک فیلم به جشنواره بیایم.

وی با اشاره به اجرای نمایش “لامبورگینی” اضافه کرد: چند ماه پیش نمایشی را همراه با اشکان خطیبی روی صحنه داشتم و در تلاش هستم تا نمایشی را با حضور برخی هنرجویانم روی صحنه ببرم. البته مقدمات این کار طولانی بوده و به امسال نمی رسد.

خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم “کارگر ساده نیازمندیم” گفت: متاسفانه امسال سال خوبی برای من در عرصه بازیگری نبود و در جشنواره فجر سی و ششم حرفی برای گفتن ندارم.

صفری: بازی برای پیمان معادی تجربه خوبی بود

سیامک صفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سال گذشته یکی از پرکارترین بازیگران مرد جشنواره فیلم فجر بود در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: متاسفانه امسال سال خوبی برایم در عرصه بازیگری نبود و در جشنواره فجر سی و ششم با یک فیلم حضور پیدا خواهم کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *