نگرانی بزرگ شفر؛ قعرنشینی بعد از دو دهه + بارزانی تا اقلیم را قربانی نکند کنار نمی رود – افزایش لایک اینستا

وبسایت نود: وینفرد شفر، نگران است بعد از ۲۰ سال دوباره خاطرات روزهای پایانی کارلسروهه برایش تکرار شود.

 قرار گرفتن استقلال در پایین جدول، از اتفاق مقطعی گذشته و تبدیل به یک بحران جدی شده است

 شفر آخرین بار، ۲۰ سال قبل و در آخرین فصل حضورش در کارلسروهه قرار گرفتن در پایین جدول را تجربه کرد. او پس از آن، هیچوقت رتبه‌ای بدتر از سیزدهمی فعلی استقلال را کسب نکرده بود. بعد از سال ۲۰۰۱ هم همیشه رتبه تیم‌های او یک رقمی بوده‌اند و این مربی آلمانی، به رتبه‌های پایانی جدول نرفت.

 قرار گرفتن استقلال در پایین جدول، از اتفاق مقطعی گذشته و تبدیل به یک بحران جدی شده است. آن‌ها نسبت به همین مقطع در فصل گذشته هم ۵ امتیاز کمتر گرفته‌اند و ورود وینفرد شفر هم در بازی‌های ابتدایی، نتوانسته تاثیر زودهنگامی روی نتایج‌شان بگذارد. در صورتی که شفر نتواند استقلال را از این بحران سخت خارج کند، کارنامه خودش هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

وبسایت نود: وینفرد شفر، نگران است بعد از ۲۰ سال دوباره خاطرات روزهای پایانی کارلسروهه برایش تکرار شود.

وینفرد شفر، نمی‌خواهد بعد از دو دهه دوباره در رتبه‌های پایانی جدول قرار بگیرد یا حتی تمام کردن فصل در رده‌های دو رقمی را تجربه کند. اتفاقی که دو بازی استقلال با فولاد و پرسپولیس، نشان داد کار سختی برای انجامش خواهد داشت. مربی آلمانی که در سال‌های اخیر، افتخارات جدیدی بدست آورده و قصد دارد خارج کردن استقلال را از بحران را به جای قعرنشینی با این تیم، به کارنامه‌اش اضافه کند.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه الابا عراق، جنبش التغییر اقلیم کردستان عراق، مسعود بارزانی را متهم به تعطیل کردن نهادهای رسمی اقلیم کرد  و کناره گیری وی از قدرت را بعید دانست
خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه الابا عراق، جنبش التغییر اقلیم کردستان عراق، مسعود بارزانی را متهم به تعطیل کردن نهادهای رسمی اقلیم کرد  و کناره گیری وی از قدرت را بعید دانست.
امین بکر نماینده جنبش التغییر اقلیم کردستان عراق اعلام کرد: تعویق برگزاری نشست پارلمان به مثابه تعطیلی آشکار نهادهای رسمی اقلیم است. این تصمیمی یکجانبه از سوی طرف نامشروعی است که نمی خواهد دیگران را به رسمیت بشناسد.

بکر گفت: بارزانی نمی خواهد کنار برود و بر قدرت در مقابل راضی کردن حزب و حواشی خود اصرار دارد حتی اگر کردستان عراق به طور کامل قربانی شود. بارزانی در حال حاضر دیکتاتوری را در داخل کردستان پیاده می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *