گل‌محمدی: از تساوی خوشحال نیستیم – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری تسنیم: یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی و ذوب‌آهن، اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی هم برای ما بود و هم برای آنها
گل‌محمدی در مورد فرصت‌هایی که مهاجمان این تیم از دست می‌دهند، خاطرنشان کرد: به نظرم مهاجمان باید قدر این فرصت‌ها را بدانند. آنها نشان دادند کیفیت خوبی دارند اما به نظرم دلیل اینکه این توپ‌ها را از دست می‌دهند عدم تمرکز آنها باشد. باید بیشتری کار کنیم و تمرینات بیشتری داشته باشیم.

خبرگزاری تسنیم: یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی و ذوب‌آهن، اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی هم برای ما بود و هم برای آنها. موقعیت زیادی روی دروازه‌ها به وجود نیامد. روز قبل از بازی و حتی روز بازی چند بازیکن ما مصدوم شدند و مجبور شدیم آنها را از لیست خارج کنیم. در این شرایط بچه‌های ما کار بزرگی انجام دادند و با تمام وجود بازی کردند. یک امتیاز این دیدار برای ما خیلی مهم بود و باید از تک‌تک آنها تشکر کنم.

وی در ادامه در مواجهه با سوال خبرنگاری که پرسید به نظر می‌رسد او از تیم ذوب‌آهن ترسیده بوده و به همین خاطر به یک امتیاز بازی قانع شده است، گفت: همانطور که ابتدا گفتم ما چند بازیکنمان را به دلیل اینکه مریض شدند از دست دادیم یک بازیکن ما اولین باری بود که در زندگی‌اش به طور رسمی بازی می‌کرد آن هم مقابل تیمی مقابل ذوب‌آهن. قبول کنید سخت است و ما هم این مشکلات را داریم. محمدرضا آزادی هم 18 سالش است فکر می‌کنم انتظارات از تیم ما خیلی بالا رفته است. من هم دوست دارم در تمام بازی‌ها برنده باشم. از گرفتن یک امتیاز خوشحال نیستم ما می‌توانستیم در ضدحملات به گل برسیم و 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه با انتقاد از چمن ورزشگاه یادگار امام عنوان کرد: این تیم باید یک ماه دیگر در آسیا بازی کند و باید این استادیوم حفظ شود اما متأسفانه وضعیت نامناسبی دارد که من هم به خاطر آن گله دارم. در هر صورت باید به این مسائل توجه بیشتری شود. از باشگاه خواسته‌ام که اگر وضعیت همین‌طور پیش برود در این ورزشگاه بازی نکنیم. امیدوارم مسئولان یک قدم بردارند و برای این ورزشگاه فکری کنند.

سرمربی تراکتورسازی درخصوص عملکرد پر اشتباه فرزین گروسیان در هفته‌های گذشته، گفت: مجبوریم به گروسیان زمان دهیم، چون چاره‌ای نداریم. فرزین تا الان هم خوب کار کرده است. به بازی اول نگاه کنید، تازه متوجه پیشرفت او خواهید شد. این یک واقعیت است. درست است که گروسیان اشتباهاتی مرتکب شده، اما از عملکردش راضی هستیم. فرزین لیاقت اعتماد کردن را دارد. اگر گروسیان خوب کار کند، نیاز به دروازه‌بان اول نداریم و نیم‌فصل یک دروازه‌بان دوم نمی‌گیریم.

گل‌محمدی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر لیست خرید تراکتورسازی در نیم‌فصل، گغت: تا آن موقع فرصت داریم و می‌خواهیم 8-9 بازیکن بگیریم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *