رییس پلیس تهران: با شادی مجاز مخالف نیستیم + بی‌خبری پرسپولیسی‌ها از منشا – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: سردار حسین رحیمی در دیدار با جمعی از هنرمندان با اشاره به جوشش درآوردن روح انسانی و شاد کردن مردم که کار بزرگ ، ارزشمند و فاخری است، بیان داشت: هنرمندان از افراد فرهیخته و اثر گذار جامعه هستند که می توانند در فرهنگ جامعه تاثیر گذار باشند
وی با بیان اینکه هنرمندان مورد حمایت همه جانبه ما هستند، افزود: کار شما می تواند خیر، ثواب و عبادت باشد اگر با نیت الهی و خالصانه همراه باشد چرا که شادی را به مردم هدیه کردن و غم و غصه را از دل آنها زدودن عبادت بزرگ و ارزشمندی است که هنرمندان با هنر فاخر خود به این مهم دست می یابند.

خبرگزاری مهر: سردار حسین رحیمی در دیدار با جمعی از هنرمندان با اشاره به جوشش درآوردن روح انسانی و شاد کردن مردم که کار بزرگ ، ارزشمند و فاخری است، بیان داشت: هنرمندان از افراد فرهیخته و اثر گذار جامعه هستند که می توانند در فرهنگ جامعه تاثیر گذار باشند.

وی با اشاره به اینکه شما هنرمندان از گروه های مرجع هستید، عنوان داشت: هنرمندان جایگاه بالا و والایی نزد مردم دارند از این رو از مسئولیت و رسالت برتر و بالاتری نیز برخوردارند ؛ و بالطبع مسئولیت و وظیفه آنها سنگین تر و خطیر تر از دیگران است.

رحیمی افزود: برای اینکه شما در کمال آرامش و امنیت بتوانید برنامه خود را اجرا کنید نیروی انتظامی با تمام توان پای کار است البته تا مادامی که شما در چارچوب قانون باشید؛ نگاه ما نگاهی مثبت است و از شما حمایت می کنیم.

 فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه باید بر اساس مر قانون همه فعالیت های ما انجام شود و تخطی از قانون از هیچ کس و به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، گفت: ما مخالف شادی مجاز نیستیم و معتقدیم از آنجایی که در کشور جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم باید در چارچوب شئونات،ضوابط و مقررات آن به امور خود بپردازیم.

——————-
خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس از روز گذشته (شنبه) تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرده اما هنوز خبری از گادوین منشا نیست
مسئولان باشگاه پرسپولیس و مربیان حاضر در تمرینات این تیم از دلیل غیبت‌های منشا بی‌خبر هستند و مدعی‌اند او حتما از برانکو ایوانکوویچ مرخصی گرفته است. گفته می شود مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس به خاطر بیماری مادرش از برانکو مرخصی گرفته و این در شرایطی است که او چند ماهی می‌شود حق‌وحقوقش را هم از پرسپولیس نگرفته و از این موضوع نیز دلخور است.

خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس از روز گذشته (شنبه) تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرده اما هنوز خبری از گادوین منشا نیست.
برانکو فردا به ایران باز خواهد گشت و او قطعا دلیل عدم بازگشت مهاجم نیجریه‌ای تیمش به ایران را می‌داند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *