روز شاد آبی‌ها در آزادی + احتمال بازگشت رونالدو نازاریو به کورینتیناس – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: بازیکنان استقلال تحت تاثیر شرایط بد اول فصل در زمان سرمربیگری علیرضا منصوریان روزهای خوبی را پشت سر نمی گذاشتند و از تمرینات استقلال صدا در نمی آمد
ورزش سه: بازیکنان استقلال تحت تاثیر شرایط بد اول فصل در زمان سرمربیگری علیرضا منصوریان روزهای خوبی را پشت سر نمی گذاشتند و از تمرینات استقلال صدا در نمی آمد.

عکس ها: رضا سعیدی پور

شفر در بالا بردن شرایط روحی بازیکنان تخصص ویژه ای دارد و با تمرینات ویژه ای که برای بازیکنان این تیم تدارک دیده است به خوبی بازیکنان استقلال را متحول کرده است.

روز شاد آبی‌ها در آزادی

روز شاد آبی‌ها در آزادی

اما از زمانی که شفر هدایت استقلال را برعهده گرفته است اوضاع بازیکنان این تیم از این رو به آن رو شده است و آبی ها با شرایط روحی بسیار خوب تمرینات خود را پشت سر می گذارند.

——————-

ورزش سه: در صورت انتخاب آندرس سانچز به عنوان رئیس باشگاه کورینتیناس، احتمال بازگشت رونالدو لوئیز نازارویو به این باشگاه وجود دارد
کورینتیناس پس از پیروزی 3-2 مقابل پالمیراس، شانس بالایی برای قهرمانی لیگ برزیل دارد. آنها در فاصله 6 بازی به پایان رقابت‌ها، 6 امتیاز با تیم دوم فاصله گرفته اند.

ورزش سه: در صورت انتخاب آندرس سانچز به عنوان رئیس باشگاه کورینتیناس، احتمال بازگشت رونالدو لوئیز نازارویو به این باشگاه وجود دارد.

او در این رابطه گفت:” اگر کاندید شوم و انتخابات را ببرم، رونالدو به کورینتیناس بازخواهد گشت. پستش در آینده انتخاب شد ولی به خاطر توانایی‌های بالایش، حضورش الزامی خواهد بود. رونالدو هیچگاه از کورینتیناس دور نبوده است. او کسی بوده که همیشه تلاش زیادی برای باشگاه انجام داده و به باشگاه نزدیک بوده است. در هر کاری که انجام می‌دهد بسیار رقابت طلب است.”

آندرس سانچز بین سال‌های 2007 تا 2011 ریاست باشگاه را برعهده داشت و انتظار می‌رود در رای گیری ماه فوریه شرکت داشته باشد. هر چند که او حضورش در انتخابات را هنوز به صورت رسمی تایید نکرده ولی مدعی شده که اگر به عنوان رئیس باشگاه انتخاب شود، رونالدو را در پستی مدیریتی به کار خواهد گرفت.

احتمال بازگشت رونالدو نازاریو به کورینتیناس

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *