«دمبله» به ال‎کلاسیکو می‏‎رسد + مشکل تراکتور و استقلال حل شد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: عثمانه دمبله، مهاجم تازه‎وارد تیم فوتبال بارسلونا که به محض شروع بازی‎های لیگ به دلیل مصدومیت فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرد و مصدوم شد خبرهای خوبی برای هواداران دارد
او در بازی مقابل ختافه در ماه سپتامبر دچار مصدومیتی جدی شد. مصدومیتی که جراحی نیاز داشت و گفته شد او تا بعد از ژانویه به بازی‎هایش بارسا نمی‏رسد. اما ستاره فرانسوی همان طور که قول داده بود برای بازگشت زودتر از موعد تلاش می‎کند. تنها سوال این است که او دقیقه چه زمانی برای بازی کردن آماده می‏شود؟

بارسلونا قرار است ۲۳ دسامبر در ال‎کلاسیکو به مصاف رئال مادرید برود و ارنستو والورده دوست دارد بتواند از این بازیکن در آن بازی حساس استفاده کند. البته این هم واضح است که بازیکن سابق دورتموند جدا از بازگشت باید برای بازی کردن هم آماده باشد و شرایط مناسبی داشته باشد تا شانس بازی کردن برای او بیشتر شود.

خبرگزاری مهر: عثمانه دمبله، مهاجم تازه‎وارد تیم فوتبال بارسلونا که به محض شروع بازی‎های لیگ به دلیل مصدومیت فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرد و مصدوم شد خبرهای خوبی برای هواداران دارد.
البته که بارسلونا صدرنشین لیگ است و با تیم‎های بعد از خودش در جدول فاصله زیادی دارد. این یعنی نیازی به عجله کردن بازیکن فرانسوی نیست. اما خودش دوست دارد هرچه زودتر دوباره در کنار مسی قرار گیرد.

——————-
خبرگزاری مهر: تیم های تراکتورسازی تبریز، نفت تهران، استقلال و پرسپولیس نمایندگان ایران در فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود که به دلیل مشکلات مالی و بدهی هایی که داشتند در خطر حذف از آسیا بودند
با این حال فدراسیون فوتبال تلاش کرد در زمان باقی مانده تا 24 آبان ماه به این باشگاه ها کمک کند تا از طلبکارانشان رضایت بگیرند و یا اینکه مشکل بدهی هایشان را حل کنند.

خبرگزاری مهر: تیم های تراکتورسازی تبریز، نفت تهران، استقلال و پرسپولیس نمایندگان ایران در فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود که به دلیل مشکلات مالی و بدهی هایی که داشتند در خطر حذف از آسیا بودند.
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در آخرین اظهار نظرش پیرامون مشکلات این باشگاه ها که صبح امروز سه شنبه صورت گرفت گفت: تراکتورسازی روز گذشته و استقلال شب قبل مدارک را تحویل دادند اما پرسپولیس دو مشکل دارد که امروز باید برطرف شان کند. صبح امروز در مورد پرسپولیس سوال کردم که گفتند مشکلی نیست و امروز حل می شود.

تیم فوتبال نفت تهران که مشکلات مدیریتی زیادی دارد و هنوز به درستی مشخص نیست چه کسی مالک آن باشد، از دور مسابقات کنار گذاشته خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *