مغرب، ماهواره اطلاعاتی به فضا پرتاب کرد + طارمی: آقای ماهینی ببین چه شَری درست کردی! – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: نخستین ماهواره اطلاعاتی مغرب با نام «محمد ششم» امروز چهارشنبه با یک موشک ایتالیایی از پایگاه کورو در منطقه فرانسوی «گویانا» مشرف به ساحل شمالی آمریکای جنوبی، به فضا پرتاب شد
خبرگزاری فارس: نخستین ماهواره اطلاعاتی مغرب با نام «محمد ششم» امروز چهارشنبه با یک موشک ایتالیایی از پایگاه کورو در منطقه فرانسوی «گویانا» مشرف به ساحل شمالی آمریکای جنوبی، به فضا پرتاب شد.
این ماهواره قابلیت ثبت تصاویر با دقت بسیار بالا و کنترل حوادث زمین در طول 24 ساعت و ثبت اتفاقات کوچک و بزرگ را دارد.

بنابر این گزارش، ماهواره مذکور قادر است تا مساحت 800 کیلومتری را با دقت بسیار بالا رصد کرده و 500 تصویر در طول روز ثبت و به ایستگاه کنترل زمینی ارسال نماید.

روزنامه «الصباح» مغرب با اعلام این خبر نوشت که این ماهواره به وزن 1110 کیلوگرم توسط دو شرکت فرانسوی «Eleania Spice» و «Airbus Defense and Spise» با هدف کنترل خاک مغرب طراحی شده است.

——————-

خبرورزشی: پس از انتشار توییت روز گذشته طارمی که نوشته بود: “یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که عاشقانه آنها را می بیند” حسین ماهینی از جملات طارمی استقبال کرد و این موضوع را مرتبط با ازدواج طارمی در آینده دانست
ماهینی نیز در پاسخ به طارمی به زبان بوشهری نوشت: نگفتوم حالا خووو در آینده خدا بخواد.

طارمی: آقای ماهینی ببین چه شَری درست کردی!

خبرورزشی: پس از انتشار توییت روز گذشته طارمی که نوشته بود: “یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که عاشقانه آنها را می بیند” حسین ماهینی از جملات طارمی استقبال کرد و این موضوع را مرتبط با ازدواج طارمی در آینده دانست.

طارمی اما پس از انتشار اخباری در خصوص ازدواجش با یک بازیگر سرشناس خطاب به حسین ماهینی نوشت: آقای ماهینی ببین چه شری درست کردی. یه تعداد روانی هم با آبرو مردم بازی می کنن و براشون مهم نیست این مطلب.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *