واکنش مدافع اینتر به شایعه تمایل بارسلونا + اوون: کلوپ در لیورپول عالی کار کرده است – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: میلان اشکرینار مدافع جوان اینتر در مورد شایعات تمایل بارسلونا به جذب او صحبت کرد.

 مدتی قبل نشریه موندو دیپورتیوو پرده از تمایل بارسا به جذب مدافع جوان اینتر برداشت؛ اما اشکرینار ترجیح می دهد در این خصوص سکوت کند

اشکرینار گفت: “از نتایجی که اینتر کسب کرده بسیار خوشحالم. در ابتدای هفته و در دیدار برابر تورینو ما تلاش زیادی کردیم؛ اما به هر حال اینتر هنوز در بالای جدول و نزدیک ناپولی است.

واکنش مدافع اینتر به شایعه تمایل بارسلونا

ورزش سه: میلان اشکرینار مدافع جوان اینتر در مورد شایعات تمایل بارسلونا به جذب او صحبت کرد.

انتقال به بارسا؟ من بازیکن اینتر هستم؛ من در مورد نقل و انتقالات صحبت نمی کنم. بارسا همیشه بارسا است، اما من چیزی در این خصوص نمی گویم. من در اینتر بازی می کنم و بسیار خوشحالم.”

سال قبل اینتر نمایش خوبی نداشته و برای چنین باشگاهی قرار گرفتن در رتبه هایی بین هفتم تا نهم زیبنده نیست. صحبت از کسب اسکودتو ساده لوحانه است، زیرا اینتر در رقابت با تیم هایی مانند یوونتوس، ناپولی و رم به چالش کشیده می شود و سهمیه لیگ قهرمانان می تواند هدف ما باشد.

 مدتی قبل نشریه موندو دیپورتیوو پرده از تمایل بارسا به جذب مدافع جوان اینتر برداشت؛ اما اشکرینار ترجیح می دهد در این خصوص سکوت کند.

——————-

ورزش سه: مایکل اوون، اسطوره باشگاه لیورپول به تمجید از یورگن کلوپ پرداخت و مدعی شد که با وجود مشکلات خط دفاع، کلوپ عملکرد خوبی تا به اینجا داشته است
ورزش سه: مایکل اوون، اسطوره باشگاه لیورپول به تمجید از یورگن کلوپ پرداخت و مدعی شد که با وجود مشکلات خط دفاع، کلوپ عملکرد خوبی تا به اینجا داشته است.

او گفت:” یورگن کلوپ خیلی خوب کار کرده است، فکر می‌کنم او خیلی محبوب است. مشکل لیورپول در حال حاضر در خط دفاعی این تیم است. فکر می‌کنم یورگن هم این را می‌داند و در تابستان سعی کرد این مشکل را حل کند؛ ولی نتوانست دو یا سه هدفش را بخرد و متاسفانه این موضوع به مشکل خط دفاعی تبدیل شده است، آنها گل‌های زیادی دریافت کرده اند و فاصله شان با صدر جدول زیاد شده است. یورگن مطمئنا می‌داند که در زمستان باید خط دفاعش را تقویت کند، زیرا خط حمله لیورپول بسیار جذاب است.”

 لیورپول در حال حاضر با 12 امتیاز نسبت به سیتی صدرنشین در جدول قرار گرفته و عملکردی نوسانی تا به اینجای کار داشته است. آنها دو شکست سنگین مقابل تاتنهام و سیتی تجربه کرده اند و خط دفاعشان بسیار ضعیف کار کرده؛ولی اوون معتقد است در مجموع عملکرد کلوپ مثبت بوده است.

اوون: کلوپ در لیورپول عالی کار کرده است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *