آمادگی مشروط کردستان برای همکاری با بغداد + «پوگبا» دلیل اصلی شکست یونایتد مقابل چلسی – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیاالیوم نوشت: نیچروان بارزانی، نخست‌وزیر اقلیم کردستان عراق امروز دوشنبه گفت که این اقلیم آمادگی دارد درآمدهای نفت را به بغداد واگذار کند
بارزانی در ادامه گفت: متاسفانه بغداد آماده پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان نیست. ما آماده گفت‌وگو در این خصوص هستیم و اگر بغداد در این زمینه جدی باشد، ما مشکلی نداریم.

وی افزود که اختلافات با بغداد به‌زور حل نمی‌شود، بلکه از طریق گفت‌وگو و قانون اساسی حل می‌شود.

خبرگزاری تسنیم به نقل از روسیاالیوم نوشت: نیچروان بارزانی، نخست‌وزیر اقلیم کردستان عراق امروز دوشنبه گفت که این اقلیم آمادگی دارد درآمدهای نفت را به بغداد واگذار کند.
بارزانی در ادامه از بغداد خواست که با اقلیم کردستان مانند سایر استان‌ها رفتار کند.

وی افزود: باید بنشینیم و به توافقی مشترک برسیم و اگر بغداد در زمینه پرداخت سهم کامل کردستان از بودجه جدی باشد، ما نیز آماده تحویل پرونده صادرات نفت به دولت عراق هستیم.

وی توافق در خصوص تحویل گذرگاه‌ها به دولت عراق را بعید دانست و گفت: سخنانی که در این خصوص صورت گرفته شفاهی است.

بارزانی در نشستی خبری افزود: اقلیم کردستان آماده تحویل درآمدهای نفت به دولت فدرال است اما مشروط به اینکه 17 درصد از کل بودجه عراق به اقلیم پرداخت شود.

——————-
خبرگزاری مهر: دیدار حساس تیم‎های فوتبال چلسی و منچستریونایتد در چارچوب بازی‌های لیگ جزیره روز یکشنبه با برتری یک بر صفر آبی‌های لندنی به پایان رسید
یکی دیگر از مشکلات یونایتد غیبت مایکل کریک بود. البته که غیبت کریک به اندازه غیبت پوگبا تاثیرگذار نبود. او توانسته در بازی‌‎هایی که یونایتد به خوبی آن‌ها را به پایان رسانده خودش را نشان دهد. در ۴ بازی اولش در یونایتد در این فصل او دو گل زده و دو پاس گل داده است. شاید اگر او بود منچستر حداقل دست خالی استمفوردبریج را ترک نمی‌کرد.

خبرگزاری مهر: دیدار حساس تیم‎های فوتبال چلسی و منچستریونایتد در چارچوب بازی‌های لیگ جزیره روز یکشنبه با برتری یک بر صفر آبی‌های لندنی به پایان رسید.
کارشناسان اسکای اسپرتس معتقدند منچستریونایتد در این دیدار شکست خورد چون کنترل میانه میدان را از دست داده بود. انگولو کانته، تیمو باکایوکو و سسک فابرگاس به راحتی آندر هررا، نمانیا ماتیچ و هنریک میخیتاریان را از بازی حذف کرده بودند و طبیعی است که در این شرایط برای همه سوالاتی درباره پل پوگبا به وجود آید. او به دلیل مصدومیت غایب بود و جای خالی‎اش شدیدا احساس شد.

اما در غیاب او چلسی در میانه زمین توپ را در اختیار داشت و برنامه‎اش هم رساندن توپ به کناره‌ها بود. در واقع در این بازی یونایتد در میانه زمین مانند تیمی بود که فقط صبر می‎کرد تا متوجه شود توپ بعدی کجا خواهد رفت. اگر پوگبا بود شرایط متفاوت بود.

گران‎ترین بازیکن ترکیب منچستریونایتد در صورت حضور در این بازی انقدر توانایی داشت که در رقابت‌ها باری تصاحب توپ برنده باشد و بتواند به خوبی در فضاهای تنگ و فشرده توپ را در میانه زمین به گردش درآورد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *