انفجار انتحاری در عدن + شکار پرندگان در گیلان تا اطلاع ثانوی ممنوع شد – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایسنا: در انفجاری انتحاری که معاون مدیر امنیتی استان عدن در جنوب یمن را در یکی از خیابان‌های این شهر هدف قرار داد، این شخص زخمی شده و یکی از همراهان وی نیز کشته شد
خبرگزاری ایسنا: در انفجاری انتحاری که معاون مدیر امنیتی استان عدن در جنوب یمن را در یکی از خیابان‌های این شهر هدف قرار داد، این شخص زخمی شده و یکی از همراهان وی نیز کشته شد.
این منبع احتمال داد که این عامل انتحاری وابسته به داعش باشد.

روز گذشته داعش مسئولیت حمله به ساختمان تحقیقات کیفری عدن را برعهده گرفت.

به نقل از النشره، یک منبع امنیتی یمنی اعلام کرد که یک عامل انتحاری با کمربند انفجاری أبو مشعل الکازمی، معاون مدیر امنیتی عدن و گروهی از نظامیان را با یورش به ساختمان امنیتی و منفجر کردن خود در میان آنها هدف قرار داد که این حمله به زخمی شدن الکازمی و کشته شدن شخص همراه وی و زخمی شدن ۲ سرباز انجامید.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی محیط زیست گیلان، قربانعلی محمدپور اظهار کرد:بنا به درخواست سازمان دامپزشکی کشور و احتمال شیوع آنفولانزای پرندگان، شکار هر گونه پرنده آبزی و کنار آبزی تا اطلاع ثانوی ممنوع است
مدیرکل محیط زیست گیلات خاطرنشان کرد: در این زمینه پایش مستمر در سطح استان صورت می گیرد و با شکارچیان متخلف برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی محیط زیست گیلان، قربانعلی محمدپور اظهار کرد:بنا به درخواست سازمان دامپزشکی کشور و احتمال شیوع آنفولانزای پرندگان، شکار هر گونه پرنده آبزی و کنار آبزی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
وی افزود: به استناد نامه صادر شده از سوی سازمان دامپزشکی مبنی بر درخواست اعمال ممنوعیت شکار پرندگان وحشی مهاجر به منظور جلوگیری از شیوع احتمالی بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان، شکار در همه استان های کشور ممنوع است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *