نمایش موفق کامیابی‌نیا و ربیع‌خواه + دیدار ولیعهد سعودی و منصور هادی در ریاض – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: در شرایطی که برانکو ایوانکوویچ قادر به سود بردن از احمد نوراللهی در ترکیب تیمش نیست، در چند دیدار اخیر ترجیح داده از هر دو هافبک دفاعی تیمش سود ببرد
محسن ربیع خواه علیرغم تمام انتقاداتی که از او می‌شود در کنار کمال کامیابی نیا زوج موفقی را در میانه میدان تشکیل داده‌اند که در 4 دیدار اخیر آنها 4 پیروزی به نام آنها ثبت شده است.

ورزش سه: در شرایطی که برانکو ایوانکوویچ قادر به سود بردن از احمد نوراللهی در ترکیب تیمش نیست، در چند دیدار اخیر ترجیح داده از هر دو هافبک دفاعی تیمش سود ببرد. موضوعی که البته از حیث کسب نتیجه به سود آنها بوده و توانسته‌اند عملکرد خوبی از خود به جا بگذارند.

پرسپولیس با سیستم خطی خود و با در اختیار داشتن همزمان کامیابی نیا و ربیع خواه در میانه میدان، برابر استقلال خوزستان، نفت تهران، استقلال تهران و سایپا به چهار پیروزی دست یافته و تنها یک گل دریافت کرده است تا تغییرات از این حیث کاملا به سود آنها شود. حضور دو هافبک دفاعی این فرضیه که شرایط تاکتیکی آنها را تدافعی می‌کند را البته با ثبت 8 گل در 4 دیدار تا حد زیادی رد کرده و دریافت تنها یک گل مقابل استقلال خوزستان باعث شده آنها شرایط مناسبی در ساختار دفاعی داشته باشند.

نمایش موفق کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه

نمایش موفق کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه

——————-
خبرگزاری فارس: «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان سعودی امروز(چهارشنبه) با «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن در ریاض با یکدیگر دیدار کردند
دیدار بین دو طرف سعودی و یمنی پس از انتشار خبر خبرگزاری آسوشیتدپرس درباره اینکه عربستان مانع بازگشت منصور هادی و فرزندان وی به یمن می شود و تحت اجباری قرار دارد، صورت گرفته است.

خبرگزاری دولتی عربستان «واس» گزارش داد که دو طرف درباره آخرین تحولات مربوط به یمن بحث و تبادل نظر کردند.

خبرگزاری فارس: «محمد بن سلمان» ولی‌عهد عربستان سعودی امروز(چهارشنبه) با «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور مستعفی و فراری یمن در ریاض با یکدیگر دیدار کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *