بازغی: در کارهای کودک بازی خواهم کرد + سعد حریری به ابوظبی رفت – افزایش لایک اینستا

پایگاه خبری صبا: پژمان بازغی در مورد دلیل بازی خود در فیلم «آهوی پیشونی سفید» با توجه به این نکته که بیشتر حضور او در سینمای ایران در ژانر اجتماعی بوده،گفت:به عنوان یک بازیگر این حق را دارم که تجربیات متفاوتی را داشته باشم
عامل سوم جذابیت و فانتزی بودن نقش برای من بود. فانتزی بودن نقش برای من آن قدر بالاست که با این شخصیت سر صحنه هر کاری بخواهم انجام می دهم.

پایگاه خبری صبا: پژمان بازغی در مورد دلیل بازی خود در فیلم «آهوی پیشونی سفید» با توجه به این نکته که بیشتر حضور او در سینمای ایران در ژانر اجتماعی بوده،گفت:به عنوان یک بازیگر این حق را دارم که تجربیات متفاوتی را داشته باشم . فکر می‌کنم اگر جسارت تجربه های متفاوت در همه باشد و این اتفاق همه گیر شود شاهد سینمای پویا تری در ایران خواهیم بود.
جای چنین کارهایی در سینمای ما خالی است .قطعاً هم دوباره هم در کارهای کودک بازی خواهم کرد

بازغی در مورد نقش خود در این فیلم توضیح داد: کاراکتری که در فیلم ساخته ام یک کاراکتر بی تربیت و بی ادبی است و تمام کارهایی را انجام می دهد که والدین بچه‌ها را از انجام شان نهی می‌کنند. اگر پدر مادری با فرزند خود به سینما رفتند نمونه رفتارهای زشت را در این کاراکتر ببینند و به کودک شان بگویند.

او افزود: مسئله دیگر این است که «آهوی پیشونی سفید۲» یک فیلم کودک است.فیلم کودک اهمیت بسیاری دارد ، حتی مرحوم کیارستمی هم که به نخل طلا رسید، کار خود را از حوزه کودک آغاز کرد. در کنارایشان بسیاری از بزرگان هم در سینمای کودک فعالیت کرده اند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: نخست‌وزیر مستعفی لبنان برای دیدار با محمد بن زاید به ابوظبی رفت.

شبکه المستقبل لبنان گزارش داد که سعد حریری، نخست‌وزیر مستعفی لبنان امروز سه‌شنبه ریاض را به مقصد ابوظبی ترک کرد تا با محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی دیدار کند
حریری روز گذشته نیز با ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان ملاقات داشت.

شبکه المستقبل لبنان گزارش داد که سعد حریری، نخست‌وزیر مستعفی لبنان امروز سه‌شنبه ریاض را به مقصد ابوظبی ترک کرد تا با محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی دیدار کند.

ولیعهد ابوظبی دوستی نزدیکی با ولیعهد سعودی دارد.
خبرگزاری ایسنا: نخست‌وزیر مستعفی لبنان برای دیدار با محمد بن زاید به ابوظبی رفت.
قبلا شایعاتی از اقامت اجباری او در ریاض منتشر شده بود.

سعد حریری روز شنبه از ریاض استعفای خود را اعلام کرد. وی از حزب الله و ایران به شدت انتقاد کرد. مسؤولان عربستانی در روزهای اخیر اظهارات شدیداللحنی علیه حزب الله ایراد کرده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *