ترافیک سنگین در مسیر بازگشت زائران اربعین + بهارمست: کعبی را در سپیدرود نگه می‌داریم – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک درمسیر های بازگشت از مرزهای مهران،شلمچه و چذابه پرحجم و روان گزارش شده است
وی افزود:در محور خوی در استان آذزبایجان غربی، محور اردبیل به سراب و خلخال در استان اردبیل مه گرفتگی و کاهش دید افقی مشاهده می شود.

وی گفت: درباند جنوبی آزادراه کرج – قزوین محدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه تهران – کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره ترافیک نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی گفت: درمسیر های برگشت استان ایلام محور مهران به صالح آباد و صالح آباد به ایلام،استان خوزستان  محورهای چذابه به اهواز و شلمچه به خرمشهر و در استان کرمانشاه محور حمیل به اسلام آباد ترافیک پرحجم و روان گزارش شده است.

خبرگزاری مهر: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک درمسیر های بازگشت از مرزهای مهران،شلمچه و چذابه پرحجم و روان گزارش شده است.

سرهنگ نادر رحمانی ؛در خصوص آخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور اظهار کرد: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در محور انزلی به فومن استان گیلان بارش پراکنده باران گزارش شده است.

——————-
خبرگزاری فارس: علی بهارمست در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت:روز گذشته در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف مهتاب بافت تیم لیگ استانی گیلان رفتیم که این بازی را با نتیجه 4 بر دو برنده شدیم
خبرگزاری فارس: علی بهارمست در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت:روز گذشته در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف مهتاب بافت تیم لیگ استانی گیلان رفتیم که این بازی را با نتیجه 4 بر دو برنده شدیم.
سرپرست تیم سپیدرود در خصوص مشکلات مالی در این باشگاه گفت: ما همچنان امیدوار هستیم مشکلات باشگاه و مسائل مالی حل شود. این انتظار می‌رود که مسئولان به حال تیم پر طرفدار سپیدرود فکری کرده چون انصافا سه سال است که درگیری این موضوع هستیم.

وی در خصوص بحث جدایی حسین کعبی از سپیدرود در نیم فصل گفت:کعبی یکی از محبوب ترین بازیکنان سپیدرود است که 2 سال در این تیم زحمت کشیده اما او مشکلات خانوادگی دارد و دلتنگ پسر خود است. ما هم به دنبال این هستیم که راهکاری پیدا کنیم تا مشکل وی حل شود، البته با توجه به علاقه کعبی به سپیدرود از همینجا اعلام می‌کنم که خیالشان راحت باشد کعبی در نیم فصل دوم در کنار ما خواهد بود.

وی افزود: تمرینات تیم ما برای بازی با ذوب‌آهن که روز 29 آبان است پیگیری می‌شود ولی متاسفانه برای آن مسابقه حسین ابراهیمی را به دلیل محرومیت و امید سامکن را به علت آسیب دیدگی در اختیار نخواهیم داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *