در گوگل می‌توانید گوشی‌ها را با هم مقایسه کنید! – افزایش لایک اینستا

وب سایت فارنت – سلمان صحافی: برای برخی کاربران، نتیجه جست‌وجوی نام دو دستگاه با اضافه کردن VS میان نام آن دو (به‌طور مثال؛ Pixel 2 vs pixel 2 xl) در گوگل، همراه با یک جدول مقایسه بین دو دستگاه است
حتی تفاوت‌های دو دستگاه به‌صورت هایلایت نمایش داده می‌شوند. نکته قابل‌توجه این است که این مقایسه فقط برای دو دستگاه ممکن است و برای مقایسه 3 دستگاه یا بیشتر ممکن نیست.

 حالا در گوگل می‌توانید مشخصات گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید!

دقیقاً مشخص نیست که این قابلیت چه زمانی رسماً عرضه خواهد شد، زیرا هنوز بسیاری از کاربران قادر به استفاده از آن نیستند.

بدون هیچ‌گونه اعلام رسمی، گوگل قابلیت جدیدی را به موتور جست‌وجوگر خود اضافه کرده است. چندی پیش گوگل از ظاهر جدید نسخه موبایل خود رونمایی کرد و حالا گوگل به نظر می‌آید در حال آزمایش قابلیت جدید مقایسه اجناس است.

 حالا در گوگل می‌توانید مشخصات گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید!

برای برخی کاربران، نتیجه جست‌وجوی نام دو دستگاه با اضافه کردن VS میان نام آن دو (به‌طور مثال؛ Pixel 2 vs pixel 2 xl) در گوگل، همراه با یک جدول مقایسه بین دو دستگاه است. ابتدا یک جدول کوچک مقایسه‌ای با چند ردیف محدود نمایش داده می‌شود که می‌توان با یک کلیک این جدول را بزرگ‌تر کرده و جزئیات بیشتری از مقایسه را دید.

وب سایت فارنت – سلمان صحافی: برای برخی کاربران، نتیجه جست‌وجوی نام دو دستگاه با اضافه کردن VS میان نام آن دو (به‌طور مثال؛ Pixel 2 vs pixel 2 xl) در گوگل، همراه با یک جدول مقایسه بین دو دستگاه است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *