زلزله 4.2 ریشتری، «انار» را لرزاند + توزیع 480 هزار هدیه معنوی میان زائران بازگشتی – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایسنا: زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، امروز حوالی «انار» در استان کرمان را لرزاند
خبرگزاری ایسنا: زمین‌لرزه‌ای به بزرگای ۴.۲ در مقیاس امواج درونی زمین، امروز حوالی «انار» در استان کرمان را لرزاند.
مختصات این زمین‌لرزه که در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده، ۳۱.۲۲ درجه عرض شمالی و ۵۴.۸۶ درجه طول شرقی ثبت شده است.

شبکه‌های لرزه‌نگاری مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعت ۱۵:۵۲:۴۲ ثانیه امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ماه این زمین‌لرزه را ثبت کردند.

این زمین‌لرزه در ۵۵ کیلومتری انار کرمان،۵۷ کیلومتری مهریز یزد و ۵۸ کیلومتری دهج کرمان  به ثبت رسیده است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس انتظامات آستان قدس رضوی از توزیع هدایای معنوی آستان قدس رضوی میان زائران بازگشتی اربعین حسینی در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد
رئیس انتظامات آستان قدس رضوی از برپایی استراحتگاه موکب خدام حرم رضوی در مرز شلمچه خبرداد و اظهار کرد: به منظور استراحت و پذیرایی از زائران اربعین حسینی موکب خدام رضوی با ظرفیت 4000 زائر در مرز شلمچه مستقر شده است .

وی از توزیع هدایای معنوی حرم رضوی در میان زوار بازگشتی از مرزهای شلمچه و چذابه خبر داد و گفت: با حضور جمعی از خدام حرم امام رضا(ع) تاکنون در مرز شلمچه بیش از 400 هزار و همین طور در مرز چذابه 80 هزار بسته معنوی در میان زوار بازگشتی از این دو مرز توزیع شده است.

ناصر سلطانی در حاشیه اهدای هدایای معنوی به زائرین بازگشتی از سفر عتبات عالیات در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا عنوان کرد: این هدایای معنوی شامل بسته های نبات، نمک متبرک و بسته های عقیدتی است که از اول ماه صفر در میان زائرین اربعین حسینی توزیع شد.

سلطانی با اشاره به خدمات شبانه روزی موکب خدام حرم رضوی افزود: موکب خدام حرم رضوی از اولین روز از ماه صفر در مرزشلمچه مستقر شده و تا روز یکشنبه هفته آینده به صورت 24 ساعته از زائران اربعین حسینی پذیرایی می کند.

وی ادامه داد: هر شب به طور متوسط 2000 زائر بازگشتی از سفر اربعین حسینی در این موکب استراحت می کنند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس انتظامات آستان قدس رضوی از توزیع هدایای معنوی آستان قدس رضوی میان زائران بازگشتی اربعین حسینی در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *