سفیر ایران: مصلحت، در بسته ماندن مرز خسروی بود + نیمکت‌ نشینی عابدزاده و بُرد ماریتیمو – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری مهر: ایرج مسجدی دقایقی قبل در سخنانی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از زائران ایرانی با سلامت و در امنیت کامل وارد عراق شده اند، گفت: کربلا مملو از زائران است و مشکل خاصی در زمان ورود زائران در مرزها وجود نداشت
وی در ادامه با اشاره به هماهنگی های خوب بین نیروهای امنیتی، انتظامی و خدماتی ایران و عراق گفت: انتظار می رود که امسال اربعین باشکوهی در امنیت کامل داشته باشیم.

سفیر ایران در عراق به سرنوشت مرز خسروی هم اشاره و بیان کرد: مسئولین و مقامات هر دو کشور ایران و عراق مایل به بازگشایی مرز خسروی بودند و سفارت ایران هم اقدامات گسترده ای کرد که مرز خسروی به روی زوار باز شود و حتی مقدمات این کار هم فراهم شد اما نگرانی هایی وجود داشت، باتوجه به اینکه امنیت زوار مهم ترین مسئله است و ممکن بود اتفاقات و مشکلاتی پیش بیاید.

خبرگزاری مهر: ایرج مسجدی دقایقی قبل در سخنانی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از زائران ایرانی با سلامت و در امنیت کامل وارد عراق شده اند، گفت: کربلا مملو از زائران است و مشکل خاصی در زمان ورود زائران در مرزها وجود نداشت.
مسجدی تاکید کرد: موضوع پایانه مرز خسروی همچنان در دستور کار قرار دارد و فکر می کنم اگر امسال هم نتوانیم نتیجه بگیریم برای سال های بعد اقداماتی که لازم است صورت می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط خاصی که هنوز در این منطقه وجود دارد و ضربات و شکست های جدی نیروهای داعشی و تکفیری، ممکن بود این گروه ها در صدد انتقام بربیایند و مصلحت در این بود که فعلا از این مرز استفاده نشود.

——————-

ورزش سه: در چارچوب هفته یازدهم لیگ یک پرتغال تیم ماریتیمو در حالی که امیر عابدزاده را مثل تمام مسابقات این فصل روی نیمکت داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب مهمان فیرنسه بود
عابدزاده که امروز برای نخستین بار به اردوی تیم ملی فراخوانده شده در دو مسابقه جام حذفی پرتغال به میدان رفته ولی هنوز در لیگ فرصت بازی پیدا نکرده است.

یاران عابدزاده در این دیدار خارج از خانه به برتری یک بر صفر رسیدند و ۲۲ امتیازی شدند اما جایگاه چهارم جدول آنها تغییر نکرد.

ورزش سه: در چارچوب هفته یازدهم لیگ یک پرتغال تیم ماریتیمو در حالی که امیر عابدزاده را مثل تمام مسابقات این فصل روی نیمکت داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب مهمان فیرنسه بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *