سوسا جانشین کاناوارو در تیانجین شد + آغاز فعالیت مجدد «کارخانه قند ورامین» – افزایش لایک اینستا

ایسنا: به نقل از اخبار فوتبال آسیا، باشگاه تیانجین بعد از قطع همکاری با فابیو کاناوارو، توانست پائولو سوسا، سرمربی پیشین فیورنتینا را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کنند
سرمربی پیشین فیورنتینا اکنون هدایت تیم سوم لیگ چین را بر عهده خواهد داشت که قرار است در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور داشته باشد.

هم‌چنین گفته می‌شود فابیو کاناوارو قصد دارد به‌زودی به تیم گوانگژو برود و هدایت تیم قهرمان لیگ چین را برای دومین‌بار پیاپی بر عهده بگیرد که چندی پیش با فیلیپه اسکولاری قطع همکاری کرده بود.

ایسنا: به نقل از اخبار فوتبال آسیا، باشگاه تیانجین بعد از قطع همکاری با فابیو کاناوارو، توانست پائولو سوسا، سرمربی پیشین فیورنتینا را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کنند.
——————-
خبرگزاری میزان: سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا با اشاره به مشکلات کارگران کارخانه قند ورامین گفت: بنده بار‌ها در مورد کارخانه قند ورامین هم از تریبون مجلس و هم به صورت مکتوب به دولت اعتراض داشته‌ام که متأسفانه به دلیل بی توجهی مدیران این کارخانه در دولت دوازدهم تعطیل شد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کارخانه قند ورامین تنها به دلیل عدم همکاری مدیران دولتی تعطیل شد، اظهار داشت: در حال حاضر دولت در این زمینه موافقت کرده تا شکر خام به این کارخانه تعلق گیرد.

خبرگزاری میزان: سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا با اشاره به مشکلات کارگران کارخانه قند ورامین گفت: بنده بار‌ها در مورد کارخانه قند ورامین هم از تریبون مجلس و هم به صورت مکتوب به دولت اعتراض داشته‌ام که متأسفانه به دلیل بی توجهی مدیران این کارخانه در دولت دوازدهم تعطیل شد.
وی با اشاره با اعتراض‌های مسئولین شهرستان نسبت به تعطیلی این کارخانه تأکید کرد: این اعتراض‌ها باعث شد تا مجدداً روند آغاز به کار کارخانه قند ورامین در دستور کار دولت قرار بگیرد و همچنین در این رابطه مذاکراتی با وزرای «جهاد کشاورزی» و «صنعت، معدن و تجارت» صورت گرفت.

نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا تصریح کرد: فکر می‌کنم این کارخانه تا پایان آبان ماه فعالیت مجدداً خود را آغاز کند؛ لذا در این رابطه همه موافقت‌ها و همراهی‌ها اخذ شده است و مقرر شده ماهیانه ۲۰ هزار تن شکر خام درا ختیار این کارخانه قرار بگیرد و مجدداً این کارخانه فعالیت خود را شروع کند.

نقوی حسینی با بیان اینکه کارخانه قند ورامین ۴۰۰ کارگر دارد، در پایان گفت: تقریبا تمام این نیرو‌ها مجدداً با شروع فعالیت این کارخانه به کارگیری خواهند شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *