تفاوت‌های ونگر و مورینیو از دید مخیتاریان + وزارت خارجه: حضور ایران در سوریه مستشاری است – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری تسنیم: هنریک مخیتاریان که پس از 18 ماه حضور در منچستریونایتد از این تیم جدا و در جریان معاوضه با الکسیس سانچس به آرسنال پیوست، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «SFR Sport» فرانسه در خصوص سرمربی فعلی خود و سرمربی تیم پیشین خود گفت: مورینیو مطالبات زیادی از بازیکنانش دارد و خیلی سختگیر است، در مقابل ونگر خیلی صمیمی‌تر است و شرایط بازیکنانش را درک می‌کند
مخیتاریان 29 ساله در زمان حضورش در جمع شیاطین سرخ در مجموع 63 بازی انجام داد و موفق به ثمر رساندن 13 گل هم شد.

خبرگزاری تسنیم: هنریک مخیتاریان که پس از 18 ماه حضور در منچستریونایتد از این تیم جدا و در جریان معاوضه با الکسیس سانچس به آرسنال پیوست، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «SFR Sport» فرانسه در خصوص سرمربی فعلی خود و سرمربی تیم پیشین خود گفت: مورینیو مطالبات زیادی از بازیکنانش دارد و خیلی سختگیر است، در مقابل ونگر خیلی صمیمی‌تر است و شرایط بازیکنانش را درک می‌کند. آرسن مربی آرامتری است و تفاوت این دو مربی در همین است.
وی ادامه داد: با وجود مشکلاتی که در منچستریونایتد داشتم، تأثیر خودم را روی این تیم گذاشتم. ما در طول یک سال و نیم موفق به کسب سه جام شدیم، کاری که هر باشگاهی قادر به انجامش نیست. ما در حالی پیروز دیدار فینال لیگ اروپا شدیم که من هم یک گل در آن بازی به ثمر رساندم. شاید برخی با خود بگویند که من در منچستریونایتد خیلی موفق نبوده‌ام، اما من چنین نظری ندارم و می‌توانم بگویم که موفقیت‌های زیادی در منچستر داشتم.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه به درخواست دولت قانونی سوریه و در راستای مبارزه با تروریسم است
 این دیپلمات ارشد کشورمان افزود: مسلما اگر فعالیت‌های مستشاری جمهوری اسلامی ایران در طول چند سال گذشته نبود، امروز تروریست‌های داعش و جبهه النصره، کیان جامعه جهانی را با چالش‌های بسیار جدی روبرو کرده بودند. ما ضمن دعوت از تمامی طرف‌های تاثیرگذار بین المللی برای همکاری و همفکری در خصوص حل بحران سوریه، معتقدیم که مبارزه با تروریسم، نیازمند اتخاذ تدابیر عملی در تمامی محورها بوده و هرگونه مانع تراشی در مسیر برخورد با این پدیده شوم را موجب وارد آمدن صدمات جبران ناپذیر به ثبات و امنیت منطقه می دانیم.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه به درخواست دولت قانونی سوریه و در راستای مبارزه با تروریسم است.
بهرام قاسمی در پاسخ به سوالی ضمن رد اظهارات دور از واقعیت برخی مقامات اروپایی در خصوص فعالیت های ایران در سوریه، حضور ایران در سوریه را مستشاری و در راستای مبارزه با تروریسم و به درخواست دولت قانونی سوریه دانست و گفت: بر همین اساس، چارچوب حضور نیروهای ایرانی در سوریه کاملا منطبق بر موازین و مقررات بین المللی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *