انریکه منتظر اشاره چلسی + ماجرای پس گرفتن لباس‌های ملی‌پوشان جوان فوتبال چه بود؟ – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: روزنامه اسپورت کاتالونیا خبر داد که لوئیس انریکه، سرمربی سابق بارسا گزینه اصلی هدایت چلسی است و انتظار می رود ابراموویچ، مالک باشگاه چلسی حکم اخراج کونته را در چند ساعت آینده صادر کند
کونته با وجود شکست در ۴ بازی اخیرش وضعیت بدی در چلسی دارد البته به خاطر مشکلات که اخیرا با آبراموویچ داشته نیازی به بهانه شکست نیز نیست و کونته دیگر از لیست چلسی خارج شده است.

خبرگزاری فارس: روزنامه اسپورت کاتالونیا خبر داد که لوئیس انریکه، سرمربی سابق بارسا گزینه اصلی هدایت چلسی است و انتظار می رود ابراموویچ، مالک باشگاه چلسی حکم اخراج کونته را در چند ساعت آینده صادر کند.
در طرف مقابل انریکه برای به دست گرفتن زمام چلسی استقبال می‌کند زیرا این تیم لندنی امکانات لازم برای رقابت در هر تورنمنتی را دارد و مکان مناسبی برای سکونت خانواده‌اش است. البته کونته در صورت اخراج از چلسی به دنبال خیلی زیاد دوباره زمام هدایت تیم ملی ایتالیا به دست خواهد گرفت.

——————-
ایسنا: در روزهای گذشته خبری مبنی بر باز پس گیری البسه بازیکنان تیم ملی فوتبال جوانان منعکس شد که باید گفت این موضوع اتفاق تازه‌ای در فدراسیون فوتبال نیست
ایسنا: در روزهای گذشته خبری مبنی بر باز پس گیری البسه بازیکنان تیم ملی فوتبال جوانان منعکس شد که باید گفت این موضوع اتفاق تازه‌ای در فدراسیون فوتبال نیست. حتی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان هم بعد از هر اردو لباس‌های خود را در اختیار تدارکات تیم می‌گذارند تا برای اردوهای بعدی شست و شو شود و مجددا بازیکنان از این البسه استفاده کنند.
حتی چند ماه قبل، فدراسیون فوتبال از پوشاک پوما، مربوط به سال ۲۰۰۶ که برای جام جهانی آلمان تهیه شده بود، برای انجام تمرینات تیم ملی زیر ۱۷ سال استفاده کرده بود.

در سایر رده‌های ملی هم لباس‌ها تا چند اردو در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد و بازیکنان مسئول نگهداری از این پوشاک هستند و خودشان وظیفه شست و شو را بر عهده دارند. بعد از گذشت چندین اردو و مستهلک شدن لباس‌ها، پوشاک جدیدی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

با توجه به فسخ قرارداد جیووا، فدراسیون فوتبال اقدام به خرید البسه برای تیم‌های ملی می‌کند و برای کاهش هزینه‌ها، بعد از چند اردو و کاهش کیفیت لباس‌ها، پوشاک جدیدی به بازیکنان داده می‌شود.

بعد از حذف تیم ملی جوانان از دور نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، این تیم منحل شد و پس گرفتن لباس‌ها از بازیکنان به خاطر نامشخص بودن وضعیت برنامه و اردوهای این تیم بوده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *