ظریف: مردم محکم پشت انقلاب ایستاده اند + زیدان: برای بازی با پاری‌ سن‌ژرمن آماده‌ایم – افزایش لایک اینستا

فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم محکم پشت انقلاب ایستاده‌اند و از جمهوری اسلامی حمایت می‌کنند، یادآور شد: ختما مردم دلخوری‌ها و ناراحتی‌هایی دارند و کمبودها و کاستی‌هایی وجود دارد و حتما وظیفه همه مسئولان این است که از خواست‌های مردم به عنوان بزرگترین سرمایه راهبردی نظام استفاده کنند
رئیس دستگاه دیپلماسی عنوان کرد: رعایت حقوق مردم و نگران بودن برای خواست‌های این مردم ارزش راهبردی برای جمهوری اسلامی دارد ولذا باید توجه ویژه‌ای به آن شود.

فارس: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم محکم پشت انقلاب ایستاده‌اند و از جمهوری اسلامی حمایت می‌کنند، یادآور شد: ختما مردم دلخوری‌ها و ناراحتی‌هایی دارند و کمبودها و کاستی‌هایی وجود دارد و حتما وظیفه همه مسئولان این است که از خواست‌های مردم به عنوان بزرگترین سرمایه راهبردی نظام استفاده کنند.
ظریف خاطرنشان کرد: کشور ما مثل کشورهای منطقه نیست که براساس خرید امنیت از دیگران بتواند زندگی کند، کشور ما وابسته به همین مردم است.

——————-
تسنیم: زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پس از پیروزی 5 بر 2 شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر رئال سوسیه‌داد در هفته بیست‌و‌سوم لالیگا اعلام کرد که مردانش برای مصاف حساس چهارشنبه شب برابر پاری‌سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا آماده‌اند
او گفت: نمی‌دانم چرا مردم این کار را می‌کنند، البته آنها می‌توانند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند و بنزما هم موقعیت‌‌های داشت اما مهمترین چیز برای او این است که روی بازی بعدی تمرکز کند. این روند ضعیف هم تمام می‌شود.

زیدان که تیمش در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی میزبان پاریسی‌ها است به خبرنگاران گفت: من می‌دانم که برای بازی چهارشنبه کدامیک از بازیکنانم به میدان می‌روند. همه ما آماده‌ایم و این مهمترین چیز است. باید به بازی چهارشنبه فکر کنیم چون این بازی برای همه ما یک چالش بزرگ است.

ناکامی دوباره کریم بنزما برای گلزنی و موقعیت‌های خوبی که او به هدر داد و سبب شد از سوی هواداران رئال مادرید هو شود، موضوع بعدی بود که سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها به آن اشاره داشت.

رئال با وجود پیروزی قاطعانه‌اش، در نیمه دوم از نظر کیفی دچار افت شد و این موضوعی بود که بازیکن سابق یوونتوس هم به آن اذعان داشت.

تسنیم: زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پس از پیروزی 5 بر 2 شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر رئال سوسیه‌داد در هفته بیست‌و‌سوم لالیگا اعلام کرد که مردانش برای مصاف حساس چهارشنبه شب برابر پاری‌سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا آماده‌اند.
زیزو ادامه داد: ما باید برخی اشتباهات‌مان را برطرف کنیم. در نیمه دوم مشکلاتی داشتیم اما من ترجیح می‌دهم که روی نکات مثبت بازی تیمم تمرکز کنم. ما 5 گل زدیم و یک شروع بسیار امیدوار کننده داشتیم. چهارشنبه یک بازی دیگر داریم که بسیار مهم است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *