واکنش به بحث قصور در درمان هاشمی شاهرودی + «پوچتینو» گزینه مناسبی برای هدایت رئال نیست – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان نظام پزشکی اعلام کرد: هیچ گزارشی مبنی بر خطا یا قصور پزشکی در رابطه با آیت‌الله شاهرودی ارسال نشده است
محمدرضا باهنر، فعال سیاسی اصول‌گرا به تازگی در گفت‌وگویی گفته‌است: «در عمل جراحی که بر روی آیت‌الله شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت؛ مشخص شد، غده‌ای کلیه ایشان را گرفته که در اتاق عمل قرار بود، غده را بردارند، اما کلیه را برداشتند.یعنی پزشکان چاره‌ای نداشتند و لحظه ای باید تصمیم می‌گرفتند، اما در هر صورت کلیه را اشتباه برداشتند و پاتولوژی کردند و مشاهده شد که کلیه سالم است و می‌شد همان غده را بردارند.»

بنا به گفته‌های اخیر باهنر در درمان رئیس پیشین قوه قضاییه خطای پزشکی صورت گرفته است.

او افزود: هیچ گزارش رسمی و غیررسمی به سازمان نظام پزشکی درمورد قصور یا خطای پزشکی در روند درمان آیت‌الله شاهرودی به دست ما نرسیده است.

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان نظام پزشکی اعلام کرد: هیچ گزارشی مبنی بر خطا یا قصور پزشکی در رابطه با آیت‌الله شاهرودی ارسال نشده است.
ایرج فاضل، رئیس سازمان نظام پزشکی درباره این موضوع گفت: سازمان نظام پزشکی هیچ اطلاعی درباره این موضوع ندارد و هیچ گزارشی مبنی بر خطای پزشکی در رابطه با آیت‌الله شاهرودی به این سازمان ارسال نشده است.

——————-
خبرگزاری مهر: عملکرد و فرم ضعیف تیم فوتبال رئال مادرید در روزهای اخیر باعث شده یک بار دیگر نام گزینه جانشینی زین‎الدین زیدان که برجسته‎ترین آن هم مائوریسیو پوچتینو، سرمربی حال حاضر تاتنهام است، مطرح شود
اما نظر گریم ساونس، کارشناس اسکای اسپرتس چیز دیگری است. او معتقد است رئال مادرید حداقل به خاطر نداشتن جام‌های زیاد نباید به پوچتینو فکر کند.

درست است که پوچتینو در تاتنهام کارش را به خوبی انجام داده است، اما این که از گزینه‌های جانشینی زیدان است نشان می‌دهد که این تیم به خاطر کمبود گزینه‌ها این مربی را انتخاب کرده است.

مدتی است که صحبت از پیوستن احتمالی هری کین به رئال مادرید مطرح است و گفته می‎شود شاید او دوباره و این بار در رئال مادرید با پوچتینو همکار شود.

زین‎الدین زیدان دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لیگ در دو سال اخیر کسب کرده است و این استانداردی است که رئال مادرید به آن نیاز دارد. اما پوچتینو نمی‎تواند آن گزینه‎ای باشد که برای رئال مناسب است.

خبرگزاری مهر: عملکرد و فرم ضعیف تیم فوتبال رئال مادرید در روزهای اخیر باعث شده یک بار دیگر نام گزینه جانشینی زین‎الدین زیدان که برجسته‎ترین آن هم مائوریسیو پوچتینو، سرمربی حال حاضر تاتنهام است، مطرح شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *