کدام گوشی‌ها به اندروید اوریو به‌روزرسانی می‌شوند؟ + عاملان تیراندازی در دشتستان دستگیر شدند – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری ایسنا: به گزارش وب‌سایت phonearena، مدتهاست که بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی در انتظار دریافت و دانلود نسخه جدید سیستم عامل اندروید اوریو هستند
 گلکسی جی ۷ نئو

 گلکسی تب ای ۸

 گلکسی تب آ۸

 گلکسی اس ۸ پلاس

 گلکسی جی ۷ داس -۲۰۱۷

 گلکسی جی ۷ پرو

 گلکسی آ۵ – ۲۰۱۷

 گلکسی جی ۷ پرایم

 گلکسی جی ۵- ۲۰۱۷

 گلکسی سی ۹ پرو

 گلکسی نوت اف ای

 گلکسی تب اکتیو ۲

 گلکسی نوت ۸

 گلکسی آ۸ پلاس – ۲۰۱۸

 گلکسی جی ۷ – ۲۰۱۷

 گلکسی آ۷ – ۲۰۱۷

 گلکسی آ۸ -۲۰۱۸

 گلکسی آ۸- ۲۰۱۶

خبرگزاری ایسنا: به گزارش وب‌سایت phonearena، مدتهاست که بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند اندرویدی در انتظار دریافت و دانلود نسخه جدید سیستم عامل اندروید اوریو هستند. هم اکنون با انتشار چنین گزارشی کاربران این دسته از محصولات قادر خواهند بود در آینده‌ای نزدیک جدیدترین نسخه اندروید اوریو را دریافت کنند.

در زیر فهرستی از گوشی‌های هوشمندی را که قرار است به جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید اوریو به‌روزرسانی و آپدیت شوند، مشاهده می‌کنیم:
 گلکسی آ۳ -۲۰۱۷

 گلکسی سی ۷ پرو

 گلکسی تب آ۱۰

 گلکسی اس ۷

 گلکسی جی ۳ – ۲۰۱۷

 گلکسی اس ۷ اج

 گلکسی جی ۷ پلاس -۲۰۱۷

 گلکسی اس ۸ اکتیو

 گلکسی جی ۵ پرو

 گلکسی اس ۸

 گلکسی جی ۷ ماکس

 گلکسی اس ۷ اکتیو

 گلکسی تب اس ۳

——————-
مهر نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عوامل تیراندازی در یک مراسم عروسی در دشتستان که منجر به زخمی شدن چند نفر شده بود، شناسایی و دستگیر شدند
سردار واعظی تصریح کرد: به همه واحدهای انتظامی در سطح استان ابلاغ شده که با استفاده کنندگان از سلاح در مراسم عروسی برابر قانون برخورد کنند.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دو نفر از عوامل اصلی تیراندازی منجر به حادثه، پس از شناسایی دستگیر شدند که با توجه به مستندات پلیس با قرار مناسب روانه زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: با گسترش دامنه تحقیقات پلیس در خصوص تیراندازی در این مراسم عروسی شش نفر از افراد مسلح در آن مراسم دستگیر و هفت قبضه سلاح از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با مولفه های ناامنی در سطح استان تصریح کرد: تیراندازی یکی از عوامل اصلی ناامنی و کاهش احساس امنیت است که پلیس در برخورد با عوامل آن با قاطعیت عمل خواهد کرد.

فرمانده ارشد پلیس استان بوشهر با بیان اینکه مراسم شادی و عروسی نباید مایه نگرانی شرکت کنندگان شود گفت: به برگزار کنندگان مراسم عروسی توصیه می شود قانون را رعایت کنند و همکاری لازم را با پلیس داشته باشند.

سردار خلیل واعظی اظهار داشت: پس از وقوع تیراندازی در یک مراسم عروسی در یکی از بخش‌های شهرستان دشتستان با توجه به برهم خوردن نظم عمومی و گسترش احساس ناامنی پلیس تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی عوامل مرتبط در این حادثه آغاز کرد.

مهر نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عوامل تیراندازی در یک مراسم عروسی در دشتستان که منجر به زخمی شدن چند نفر شده بود، شناسایی و دستگیر شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *