اخبار ضد و نقیض درباره دراویش گنابادی + تأثیر دلالان ارز از سیف و کرباسیان بیشتر است – افزایش لایک اینستا

وب سایت انصاف نیوز در خبری به نقل از معاون استاندار تهران نوشت: در پی حضور تعدادی از ماموران انتظامی و امنیتی و تجمع دروایش گنابادی در شامگاه ۱۴ بهمن مقابل منزل «نورعلی تابنده» که تا امروز ۱۵ بهمن‌ماه ادامه یافته است، «محسن همدانی»، معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران، گفت: تا این لحظه تلاش کرده‌ایم که کسی دستگیر نشود
وی درباره‌ی تعداد احتمالی دستگیر شدگان گفت: تا این لحظه ما تلاش کرده‌ایم که هیچ‌کس دستگیر نشود.

وب سایت انصاف نیوز در خبری به نقل از معاون استاندار تهران نوشت: در پی حضور تعدادی از ماموران انتظامی و امنیتی و تجمع دروایش گنابادی در شامگاه ۱۴ بهمن مقابل منزل «نورعلی تابنده» که تا امروز ۱۵ بهمن‌ماه ادامه یافته است، «محسن همدانی»، معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران، گفت: تا این لحظه تلاش کرده‌ایم که کسی دستگیر نشود.
همدانی حوالی ساعت ۱۲ گفت: به این دلیل که همین الان هم در آن محل یک التهابی وجود دارد و جمعیتی از دراویش آنجا حضور دارند. ما پس از اینکه آن را مدیریت کردیم اطلاعات تکمیل شده را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

——————-

خبرگزاری مهر: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت آشفته بازار ارز گفت: گویا تأثیر دلالان ارز از تأثیر رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد در تعیین نرخ ارز بیشتر است

زرآبادی همچنین با تشکر از صادقی نیارکی دادستان قزوین به دلیل برخورد با فعالیت‌های غیرقانونی آزادراه قزوین ـ زنجان افزود: با ورود دادستان قزوین، مسئله تا حدودی حل شده و امیدواریم مسئولان وزارت راه نیز مشکلات این آزادراه را حل کنند.

خبرگزاری مهر: نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت آشفته بازار ارز گفت: گویا تأثیر دلالان ارز از تأثیر رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد در تعیین نرخ ارز بیشتر است.

سیده حمیده زرآبادی در ابتدای جلسه علنی نوبت عصر مجلس و در تذکر شفاهی با اشاره به وضعیت بازار ارز اظهار داشت: همه می‌گوییم که برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور باید صادرات داشته باشیم، اما با این بازار آشفته ارز، چطور می‌توان صادرات داشت؟
وی ادامه داد: گویا دلالان از رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد، تأثیر بیشتری در تعیین نرخ ارز دارند!

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به مشکلات پیش‌آمده برای بسیاری از مردم در بارندگی اخیر گفت: در این جریان بسیاری از راه‌ها بسته شد، پروازها با مشکل مواجه شدند و لازم است که وزیر راه نسبت به این موضوع اقدام کند.

وی در پایان تأکید کرد: اگر قرار است دستی قطع شود، آن دست اختلاس‌گران و از بین‌برندگان حقوق مردم است که باید قطع شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *