طرح استیضاح آخوندی کلید خورد + شکست سنگین سیچوان و جیانگسو – افزایش لایک اینستا

خبرگزاری فارس: تعداد امضاهای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تقاضای استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به 45 رسید
خبرگزاری فارس: تعداد امضاهای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تقاضای استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به 45 رسید.
ناکارآمدی در حوزه راهداری کشور و رویکرد آخوندی به سازمان نظام مهندسی کشور که با اعتراضات مهندسان و دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی مواجه شده است،‌ از جمله محورهای استیضاح وزیر راه و شهرسازی است.

بنابر این گزارش، تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس از طراحان استیضاح خواسته‌اند که تا آغاز روز کاری مجلس در هفته آینده از تحویل نامه استیضاح آخوندی به هیئت رئیسه خودداری کنند،‌ تا آنها نیز بتوانند این نامه را امضا کنند.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، امروز (چهارشنبه) تیم‌های جیانگسو تونگشی و سیچوان پینشنگ وال که بازیکنانی ایرانی در اختیار دارند، مقابل حریفان خود به میدان رفته و شکست خوردند
در بازی نخست، تیم جیانگسو در خانه مقابل «کینگدائو ایگلز» با نتیجه 107 بر 120 متوقف شد. صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان پیشین تیم ملی توانست در مدت 31 دقیقه و 58 ثانیه حضورش در زمین، 24 امتیاز، چهار ریباند و چهار پاس گل به سود جیانگسو ثبت کند. او امتیازآورترین بازیکن تیمش بود.

در دیدار بعدی، تیم سیچوان با حضور حامد حدادی با نتیجه سنگین 131 بر 105 مقابل میزبان خود «فوجیان» شکست خورد. کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در مدت 38 دقیقه و 49 ثانیه حضورش در زمین توانست 25 امتیاز، 16 ریباند و شش پاس گل به نام خود ثبت کند.

 خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای لیگ بسکتبال چین، امروز (چهارشنبه) تیم‌های جیانگسو تونگشی و سیچوان پینشنگ وال که بازیکنانی ایرانی در اختیار دارند، مقابل حریفان خود به میدان رفته و شکست خوردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *