کلوپ: خیلی خوب بازی نکردیم + اعتراض تند باشگاه قطری به میزبانی اماراتی‌ها – افزایش لایک اینستا

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هدف این فصل تیمش را کسب سهمیه لیگ قهرمانان دانست.

 با شکست یونایتد و برتری لیورپول مقابل ساوتهمپتون، حالا مرسی سایدی ها تنها 2 امتیاز با رده دوم فاصله دارند و به دنبال نایب قهرمانی هستند
 با شکست یونایتد و برتری لیورپول مقابل ساوتهمپتون، حالا مرسی سایدی ها تنها 2 امتیاز با رده دوم فاصله دارند و به دنبال نایب قهرمانی هستند.

کلوپ: خیلی خوب بازی نکردیم

کلوپ گفت: “عملکرد فوق العاده ای نداشتیم و همه چیز به خوبی پیش نرفت. همچنین جریان وزش باد نیز شرایط را دشوار کرده بود اما به هر حال ما موفق به کسب پیروزی شدیم و این موضوع خیلی مهم است.

ما زود به گل رسیدم، گل دوم را نیز در لحظه مناسب به ثمر رساندیم و سپس بازی را کنترل کردیم. شرایط عادی نیست زیرا ما قصد داریم در نهایت در بین 4 تیم اول قرار بگیریم و به همین دلیل به امتیاز نیاز داریم.

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول هدف این فصل تیمش را کسب سهمیه لیگ قهرمانان دانست.

من فکر نمی کنم 9 امتیاز بیشتر از آرسنال داشتن برای استراحت کافی است، اما به هر حال فاصله 9 امتیاز است. راه زیادی مانده و ما سعی خواهیم کرد مانند امروز عمل کنیم.”

——————-
ایسنا: به نقل از توییتر الغرافه، در یکی از دیدارهای حساس هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا الغرافه که مهدی طارمی را در اختیار دارد به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت
کشور قطر و امارات اصلا رابطه خوبی با هم ندارند و طبیعی است که چنین مشکلاتی بین آنها به وجود آید و پیش‌بینی می‌شود که شاهد جنجال و حاشیه سازی بیشتر باشیم.

شیخ حمد بن حمد از مدیران باشگاه الغرافه توییت جالبی را نوشت تا اعتراض خود را نشان دهد. او نوشت: اگر قرار بود که به برزیل سفر کنیم زوتر از سفر ما به امارات می‌رسیدیم.

کاروان الغرافه روز گذشته (یکشنبه) برای سفر به امارات مدت زیادی را در فرودگاه منتظر ماند که این باعث خشم و ناراحتی شدید مسئولان این تیم از اماراتی ها شد.

ایسنا: به نقل از توییتر الغرافه، در یکی از دیدارهای حساس هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا الغرافه که مهدی طارمی را در اختیار دارد به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *